Avaldatud: 15. november 2010
Kategooria: Uudised

Eestlased domineerisid Baltimaade netipokkeri meistrivõistlustel

Viimased kümme päeva PokerStarsis väldanud Baltimaade netipokkeri meistrivõistlustel domineerisid Eesti mängijad, võites kümnest turniirist koguni kuus. Paraku läks põhiturniiri esikoht pärast ligi 16-tunnist mängu tallinlase “m0nit” ees Leedu mängijale “sekme”.

2300-kroonise osalustasuga BCOOP põhiturniiril osales 131 mängijat, kelle sisseostudest moodustus ligi 290 000-kroonine auhinnafond, millest võitjale kuulus enam kui 65 000 krooni. Kui auhinnaraha saajate ehk 18 edukama hulgas oli kokku kuus Eesti mängijat, siis lisaks “m0niti” teisele kohale ja selle eest teenitud enam kui 45 000 kroonile tõi eestlastest pronksikoha ja ligi 35 000 krooni auhinnaraha koju mängija “vaik1111”.
Kui leedulased suutsid kogu meistrivõistluste turniirisarja raames teha Eesti mängijatega veidigi võrdlust kannatava tulemuse, pidid lätlased leppima vaid ühe tiitlivõiduga. Eesti mängijast võitlesid erinevates mänguformaatides esikohad välja RealNaxer Viljandist, melka601 Käinast, NadiaEPT Maardust, hullpealuu Tallinnast, tuneunes Viljandist ning Ints123 Kose-Uuemõisast.
Juba detsembris ootavad PokerStars.ee pokkerisaidil ees Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni ja PokerStarsi koostöös toimuvad Eesti netipokkeri meistrivõistlused OPEM, mille turniiride ja kvalifikatsiooniturniiride kava avaldatakse lähiajal.
Enam kui 40 miljoni kasutajaga maailma suurim pokkerisait PokerStars toob regulaarselt mängijateni maailma suuremaid online- ja live-pokkeriturniire, nagu näiteks netipokkeri MMi (WCOOP), netipokkeri kevadised meistrivõistlused (SCOOP) ja maailma suurima live-pokkeriturnee EPT. Eesti mängijatele on avatud Eestis litsentseeritud PokerStars.ee mängukeskkond.


€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal