Avaldatud: 18. november 2014
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Korraldajad jäid möödunud netipokkeri Eesti meistrivõistlustega rahule

etpf logo

12.-16. novembrini toimunud arvult seitsmendad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mis viidi läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Triobeti koostöös, osutusid üheks läbi aegade edukaimaks vaid Eesti pokkerimängijatele mõeldud online-turniirifestivaliks.

Viis päeva väldanud meistrivõistluste raames viidi läbi kümme turniiri, millest üks oli kõigile tasuta, teiste osalustasud jäid aga vahemikku 11-210 eurot. Kokku tehti turniiridele 1121 sisseostu ning hinnanguliselt võttis neist osa üle 500 erineva mängija. OPEM-i tähtsaima, 110-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniiri võitis Georgi Abuladze, kes krooniti ka üldarvestuse parimaks mängijaks.

«OPEM-i raames peetud turniiride auhinnafond oli ligi 42 tuhat eurot ning ka meistrivõistluste kõige kallimate turniiride osalusaktiivsus vastas ootustele,» sõnas Triobeti juht Veiko Krünberg rahulolevalt.

«Mul on taaskord hea meel tõdeda, et lisaks Eesti absoluutsele pokkeriparemikule lõid turniiridel kaasa ka sajad hobimängijaid, mis näitab, et pokker on tõeliselt rahvalik mõttemäng ning populaarne meelelahutus,» kommenteeris Krünberg. «Loodame, et OPEMi-il tuule tiibadesse saanud Eesti pokkerimängijad osalevad edukalt ka detsembris Triobetis toimuvatel Baltikumi online-pokkeri meistrivõistlustel ning suudavad taaskord lõunanaabrid alistada.»

Triobet sai õiguse OPEM-i läbiviimiseks 9.-22. septembrini toimunud konkursil, millel kutsuti osalema kõik Eestis litsentseeritud pokkeritoad. Konkursi võitmisel sai määravaks 10 000-eurone toetus festivalil osalevatele mängijatele auhinnaraha ning erinevate turniiripiletite ja pakettide näol. Samuti sponsoreeris Triobet ETPF-i 2000 euroga OPEM-iga seonduvate administratiiv- ning turunduskulude katteks.

«Langetasime otsuse OPEM-i läbiviimiseks ühes pokkeritoas eelkõige mängijate mugavust silmas pidades,» selgitas ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. «Samuti tõstis see võistluste korraldaja motivatsiooni, kelle toetus võimaldas pakkuda OPEM-il osalenud mängijatele korralikku lisaväärtust.»

Kuigi enamus tiitlitest läksid Reisi sõnul hinnatud pokkeritähtedele, jagus võite ka vähemtuntud mängijatele. «Pole kahtlust, et paljudel tulevikutegijatel jäi mööduvast festivalist kena sügismälestus,» lõpetas Reisi.

Lisa oma kommentaar »€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal