Avaldatud: 22. märts 2016

PÜKSIRIHM KOOMALE: PokerStars tõstab reiki umbes 4% võrra

POKERSTARS TÕSTAB KUU LÕPUS REIKI. ARVUTUSTE KOHASELT ÜLDINE REIK TÕUSEB 4% VÕRRA.

Reiki muudetakse Spin & Go mängudes, turniiridel kui ka No Limit ja Pot Limit rahalaudades. Fixed Limit’i reik jääb samaks. Muudatused jõustuvad 28. märtsil.

SPIN & GO UUS RAKE

$1 kuni $30 osalustasuga Spin & Go mängudes tõuseb reik 1% võrra, erandiks 3-dollarilise osalustasuga Spin & Go’d, kus reik tõuseb koguni 2% võrra. $0.25, $60 ja $100 osalustasuga Spin & Go mängude reik jääb samaks.

TURNIIRIDE UUS RAKE

Tavaturniiridel tõuseb reik varasema 10% pealt 12% peale, mõningatel turniiridel võib protsent olla väiksem. Hyper-turbo turniiridelt hakatakse võtma 5% reiki.

RAHALAUAD

Mõningates No Limit ja Pot Limit rahamängudes, peamiselt heads-up’is tõstetakse nii reigi ülempiiri kui ka protsenti, samas osade rahamängude reigi ülempiiri alandatakse. Täpsed rahamängude uued ülempiirid ja protsendid leiab: http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/rake/

ÜLDINE PROTSENT

PokerStarsi enda arvutuste kohaselt peaks üldine reik tõusma 4% ning muudatuse mõjusid jälgitakse ja vajadusel tehakse parandusi.

PÕHJUSED & TOIMETAJA ARVAMUS

PokerStarsi sõnul on nende praegune reik madalam kui konkurentidel. Samuti tuldi välja väga harukordsete arvutustega, kus nimeliselt võrreldakse enda ettevõtte praegust reiki konkurentidega (protsentuaalset arvutust näeb artikli päises olevalt pildilt).

Lisaks tuuakse esile, et neil on siiski kõige rohkem mängijaid, laudu ning võrreldes konkurentidega mängitakse samal ajavahemikul tunduvalt rohkem käsi ja turniire.

Arvutused võivad olla õiged, aga säärane lähenemine tundub väga ekstreemne liigutus hoida praegust kliendibaasi ning rõhuda sellele, et isegi ebapopulaarseid muudatusi tehes ei ole mängijatel paremaid alternatiive.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal