Avaldatud: 5. aprill 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

PokerStars vähendab rakeback’i kuni 85%

PokerStars andis esmaspäeval oma ametliku blogi vahendusel teada, et lähitulevikus rakeback langeb kuni 85%. Eriti on mõjutatud suurt volüümi näitavad regularid.

Uues lojaalsusprogrammis võetakse arvesse mängitud käte arvu, millistes limiitides mängitakse, kui tihti mängitakse ja tehtud sissemakseid, kuid boonuseid ei maksta välja kuubaasil, vaid suvalisel hetkel.

Seetõttu kaotavad rakeback’ist enim suurt volüümi näitavad mängijad ja seda kuni 85% praegusest rakeback’ist. Täpsed tingimused on veel teadmata, kuid PokerStars lubas need avaldada maikuus.

PokerStarsi sõnul on pokkeritööstus viimastel aastatel muutunud ja seetõttu tuleb turuga kohaneda, lisades et eelnevate aastate muudatused on näidanud vaid positiivseid tulemusi. Hobimängurid, kes moodustavad 95% kogu PokerStarsi mängijate baasist, vaatavad rohkem floppe, mängivad rohkem käsi ja ühtlasi veedavad rohkem aega pokkerit mängides.

Tundub, et PokerStars liigub üha agressiivsemalt ärimudeli suunas, kus elukutseliste pokkerimängijate elu läheb aasta-aastalt järjest raskemaks ning ühel hetkel tuleb võtta vastu otsus, kas võidelda nende pisikeste raasukeste pärast, mida pokkerilauast veel leida võib või hoopis vahetada elukutset.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal