Avaldatud: 1. märts 2013

Party Poker eraldas võitvad mängijad kaotavatest?

images

Pärast viimast Party Poker uuendust andsid mitme mängijad teada, et pokkeritoas on mängulaudade arv vähenenud. Regulaarsed mängijad analüüsisid, et mis võis juhtuda, ning jõuti järeldusele, et erinevad mängijate grupid (võitvad, nullis, kaotavad) näevad erinevaid laudu.

See tähendab, et Party Poker eraldas mängijad üksteisest: võitvad ei näe kaotavate mängijate laudu. Kuna ühtegi konkreetset teadaannet muudatusest ei ole antud, siis ei teata ka, milliste kriteeriumite alusel mängijaid eraldatakse ning mis mängutüüpe muudatus mõjutab.

Party Pokeri esindaja ütles Two Plus Two foorumites, et nad pidevalt vaatavad uusi võimalusi parandamaks pokkeritoa tasakaalu. Nende uuringud on näidanud, et uued ja vähekogenenud mängijad mängivad tihedamini ja rohkem, kui nad saavad alguses mängida vastaste vastu, kellel on sarnane oskuste tase. Hetkeseisuga kõik uued mängijad saavad istuda absoluutselt igasse lauda.

Selgusetuks on jäänud, et miks osad uued kontod ei näe kõiki laudu ja kuidas toimub automaatne laua valimine (Quick Seat). Kas sel juhul antakse suvaline laud või mängija lisatakse lauda, mida võitvad ei näe?

Pildid võrdlustest:

Tõenäoliselt on see Party Pokeri järjekordne samm parandamaks pokkerimängude tasakaalu. Eelmisel aastal eemaldati kõik $10/$20 või kõrgemate panustega rahalauad. Selle aasta alguses anti teada, et kaotatakse kõige kõrgem Palladium VIP-tase ehk maksimaalne rakeback langes 30 protsendini.

Video€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal