Avaldatud: 7. september 2013
Kategooria: Uudised

Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

Party Poker tuli välja kauaoodatud uue põlvkonna tarkvaraga. Nagu lubatud rõhub uus tarkvara ja ärimudel eelkõige sotsiaalsusele ning pokkerile kui meelelahutusele.

Filtrid

Meelepärase mängu leidmine on tehtud lihtsamaks ja väga kasutajasõbralikuks. Piisab paarist klikist ja oledki juba lauas istumas. Ei puudu ka keerulisemad filtrid nõudlikumatele mängijatele.

party-poker-lobby

Ka mängulaud on teinud läbi väikesed disaini ja värvilahenduse muudatused.

party-poker-table

Saavutused ja ülesanded

Lisatud on saavutused (achievements) ja ülesanded (missions), mis on põhimõttelt väga sarnased Zynga Pokerile.  Mängija peab täitma ära ülesande või mitu ülesannet ja saab selle eest auhinna.

Näiteks on väga lihtsaid ülesandeid – istuda esimest korda rahalauda või mängida 50 rahamängu kätt või siis rasked – tuleb ära võita üks multi-table turniir.

party-poker-achievements

Sotsiaalsus

Võimalus on lisada sõpru ja jagada neile oma saavutusi. See on väga sarnane Facebooki seinale.

party-poker-friends

Kokkuvõte

Testmängu küll ei teinud, aga kokkuvõttes on Party Pokeri uus tarkvara ja ärimudel väga huvitav, millega on pokkerisse tagasi toodud meelelahutuslik element ja ühtlasi alles jäetud ka «mass-multitableritele» võimalus mängida paljusid laudu.

Two Plus Two foorumite kasutajad ei ole uue tarkvaraga rahul, kuna see on väga aeglane, pidevalt jookseb kokku ja on palju vigu.

Eks tulevik näitab, kuidas mängijad muudatused omaks võtavad ja kui edukaks Party Pokeri uus ärimudel osutub. Hetkel on Party Poker kaotanud viimase kuue kuu jooksul kolmandiku oma mängijatest ja kukkunud teiselt kohalt viiendaks.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal