Avaldatud: 26. juuli 2012

Zynga arendab pärisraha mängude keskkonda ja plaanitakse turule tulla 2013. aastal

Zynga arendab pärisraha mängude keskkonda ja plaanitakse turule tulla 2013. aastalPilt: Zynga Poker logo

Vaatamata Zynga II kvartali halbadele majandustulemustele, teatas sotsiaalmängude hiiglane, et tõenäoliselt tulevad nad pärisraha mängude turule 2013. aasta esimesel poolel.

Investoritele ja analüsaatoritele mõeldud esitluses rääkis Zynga tegevjuht Mark Pincus: «Meie esimesed tooted on juba väljatöötamisel ja me kavatseme need töösse rakendada järgmise aasta esimesel poolel turgudel, mis on avatud ja seaduslikult reguleeritud.»

Pokerfuse.com andmetel on olnud teateid, et Zynga on huvitatud Ongame ostmisest ja samuti on kaalutletud erinevate platvormide pakkumisi nagu näiteks Playtech ja GTECH G2.

Zynga on maailma suurim sotsiaalmänge arendav ettevõte, mille tuntumad brändid on Farmille, Bubble Safari ja Zynga Poker, millest viimane on ettevõtte kõige edukam mäng. Zynga Poker’is on üle 7,5 miljoni igapäevase mängija, mis on tunduvalt rohkem, kui kõikide teiste tubade mängu – ja pärisraha mängijaid kokku.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal