Avaldatud: 23. aprill 2015
Kategooria: Kõmu / Uudised / Välisuudised

AASTA BAD BEAT?! Mees tegi tööga lõpparve pärast $60K võitu, aga kahjuks pank keeldub rahasid maksmast

Märtsi lõpus toimunud MicroMillions põhiturniiril saavutas Saksamaal elav itaallane, PokerStarsi nimega «RuiDeck», kolmanda koha, teenides sellega 60 000 dollarit. Paraku mees võib võitudest ilma jääda, kuna pank keeldub rahasid välja maksmast, sest tegu on netipokkerist saadud tuluga.

29-aastane itaallane ütles ItaliaPokerClub’ile antud intervjuus, et 22-dollarilise osalustasuga põhiturniirile ta otse sisse ei ostnud, kuna kontol puudusid selleks vajalikud rahalised vahendid. Pileti lunastas läbi 10 FPP satelliidi.

Pärast kolmanda koha saavutamist, mis oli väärt 60 000 dollarit, otsustas mees loobuda argipäeva tööst, milleks oli kelneri amet Saksamaal, Dresdenis ning proovida kätt elukutselise pokkerimängijana.

Siiski asjad ei läinud nii nagu ta soovis, sest pank hakkas viivitama väljamaksetega, viidates Euroopa rahapesu ja terrorismi tõkestamise seadusele, lubades siiski vajalikud protseduurid teha nädala jooksul.

Olukord läks veelgi hapumaks, kui panga viimases vastuses keelduti mehele rahasid maksmast. Põhjuseks toodi netipokker, mis on mehe elukohas, Saksimaa liidumaal keelatud.

Vaatama sellele, et PokerStars kinnitas panga ees võite ning pakkus ka võimalust kirjutada pangale selgitusskirja, on siiski 29-aastane mees nüüd töötu ja rahatu. Mees lubas kasutusele võtta karmimad abinõud ja pöörduda kohtusse.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal