Online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel selgusid järgmised tšempionid
Avaldatud: 4. november 2015
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel selgusid järgmised tšempionid

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Eestis litsentseeritud pokkeritubade Unibeti, Triobeti, Olybeti ja Pafi koostöös läbiviidavatel arvult kaheksandatel online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel (OPEM) selgusid taas uued tšempionid.

Triobetis toimunud 45 osalejaga 7-Card Stud turniiril saavutas esikoha kasutajanime «CHRISRONALDO» all võistelnud mängija, kes teenis 506 eurot. Talle järgnesid vastavalt 337 ja 236 eurot võitnud Oskar «LuxDelux» Ojaveer ning Kaido «Ecuador13» Koorits. 33-eurose osalustasuga tiitlivõistluse auhinnafond oli 1350 eurot ning rahalisi preemiaid jagus viiele parimale.

Triobetis korraldati ka 11-eurose sisseostuga No Limit Holdem rahvaturniir, mis meelitas osalema 224 mängijat. Kuigi võistluse esikohaduell algas «veix911» eduseisul, õnnestus Dmitri «tossboy» Dudakovil (fotol) peatselt duubeldada ning ise juhtima minna. Viimases jaotuses läksid mõlemad mängijad all-in enne ühiste kaartide avamist. Positsioonil mänginud «veix911» näitas soldatit ja üheksat, mis ei suutnud Dudakovi samast mastist ässa ning üheksat üllatada.

Karjääri esimese Eesti meistritiitli võitnud Dudakov teenis 604, teiseks tulnud «veix911» aga 392 eurot. Kolmanda koha saavutas oma mängijakarjääri jooksul live-turniiridel ligi 450 tuhat eurot auhinnaraha teeninud Imre Leibold, kelle seekordseks saagiks jäi 263 eurot.

Eesti meistrivõistluste üldarvestuses läks juhtima Oskar Ojaveer Olympicu pokkeriklubist, kes on jõudnud auhinnalisele kohale kõikidel seni toimunud rahalise sisseostuga turniiridel. Talle järgnevad Kaido Koorits (Nemesis) ning Ants Olev (PokerNews). Mitteametlikus klubide arvestuses juhib ülekaalukalt PokerNews, kes oli parim ka eelmisel aastal.

OPEM jätkub täna õhtul kell 20:00 algava festivali kalleima, 215-eurose sisseostuga No Limit Holdem 6-max High-Roller turniiriga Triobetis, mille garanteeritud auhinnafond on 8000 eurot. OPEM-il saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerimängijad.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal