Marko «Naxer» Keskel võitis neljanda turniiripokkeri Eesti meistritiitli
Avaldatud: 7. november 2015
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Marko «Naxer» Keskel võitis oma neljanda turniiripokkeri Eesti meistritiitli

Nimekas pokkeriproff Marko «Naxer» Keskel (fotol) krooniti juba neljandat aastat järjest turniiripokkeri Eesti meistriks. Tänaseks on Keskel ka ainus Eesti pokkerimängija, kes võitnud meistritiitli nii kahel live- kui ka kahel online-turniiril.

Pokernewsi klubi esindav 34-aastane mängumees saavutas ajaloolise võidu Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Eestis litsentseeritud pokkeritubade Triobeti, OlyBeti, Pafi ja Unibeti koostöös läbiviidavate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) üheksandal turniiril No Limit Holdem 6-max mänguformaadis.

OlyBetis toimunud 55-eurose sisseostuga turniiril osales 78 mängijat, kellest premeeriti rahaliselt üheksat parimat. 1170 eurot teeninud Keskelile järgnes nädalapäevad tagasi OPEM-i heads-up turniiril samuti teiseks tulnud «LorenzJ», kelle saagiks jäi 780 eurot. Kolmanda koha saavutas «Dainer» (585 eurot).

«Turniir sujus algusest peale hästi ning stäkk vaikselt kasvas. Hiljem tuli küll ette suuremaid kõikumisi, kuid õnneks ülespoole,» kommenteeris Eesti pokkeriproffe ühendavasse Turnapro meeskonda kuuluv tšempion. «Ilma tiimikaaslaste käest aja jooksul saadud õpetusteta poleks ma selles formaadis meistriks tulnud. Kindlasti näen ka tulevikus võimalusi arenemiseks ning oma mängu täiustamiseks,» väitis Keskel.

Mitmekülgse mängijana on Keskel võitnud kõik oma senised tiitlid erinevates pokkeriformaatides. Ta tuli esimest korda Eesti meistriks 2012. aastal korraldatud 504 osalejaga rahvaturniiril, järgmisel aastal võidutses juba viiest erinevast mängust koosnevas limit H.O.R.S.E.’is ning oli 2014. aastal parim OPEM-i limit Razz turniiril.

Kuigi meistrivõistluste üldarvestuses jätkab liidrina Oskar Ojaveer, jälitab teda vaid nelja punkti kaugusel Kaido Kooritsast, Ants Olevist ning Marko Keskelist koosnev trio. ETPF premeerib tiitlivõistluste viite parimat kokku 1500 euro väärtuses 2016. aasta Eesti meistrivõistluste auhinnapakettidega.

OPEM-i raames jääb pidada veel kolm turniiri, mis kõik viiakse läbi Paf Spade pokkeritoas. Täna kell 20:00 algavad 32-eurose sisseostuga Pot Limit Omaha Hi-Lo ning 11-eurose osalustasuga No Limit Holdem naisteturniir. Meistrivõistlused kulmineeruvad pühapäeval toimuva 109-eurose sisseostuga põhiturniiriga.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal