Meelis Vist tuli Eesti pokkerimeistriks PLO Hi-Lo mänguformaadis
Avaldatud: 8. november 2015

Meelis Vist tuli Eesti pokkerimeistriks PLO Hi-Lo mänguformaadis


Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Pafi, Unibeti, Triobeti ja OlyBeti koostöös läbiviidavate 2015. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistluste eelviimase, Pot Limit Omaha Hi-Lo mänguformaadis korraldatud turniiri võitis kogenud pokkerimängija Meelis Vist.

«Minu eelnevalt paika pandud taktika – mängida ainult mõlemat pidi tugevaid käsi ning teha minimaalselt vigu – toimis. Veendusin, et turniiril oli palju nõrku mängijaid, kes vaatasid floppe ka kehvade kaartidega,» sõnas Vist. «Ise mängisin valesti kõigest kaks kätt, kuid õnneks need kumbki saatuslikuks ei saanud. Oma punktisumma sain tõeliselt suureks alles finaallauas, kus suutsin vastaseid edukalt surve all hoida,» kommenteeris tšempion.

Kuigi Vist on tulnud netipokkeris ka Baltikumi meistriks ning figureerinud korduvalt tähtsamate Eestis toimunud pokkeriturniiride tipus, on tegemist tema esimese vabariigi meistritiitliga. «Pot Limit Omaha Hi/Lo ongi minu lemmikformaat,» tunnistas Vist.

Esikohaga kaasnes 482 eurot auhinnaraha. Kolme parima sekka jõudsid ka 2012. aastal Ahvenamaal toimunud Paf Poker Challenge’il neljanda koha saavutanud Andrus «miljunar» Rikk (341 eurot) ning «Bounty9525» (235 eurot). 33-eurose sisseostuga turniiril võistles 48 mängijat.

OPEM üldarvestus

OPEMi üldarvestuses tõusis liidriks seitsmendaks tulnud Kaido Koorits, kelle lähimad jälitajad on Oskar Ojaveer, Ants Olev ja Marko Keskel. Enne täna õhtul kell 20:00 Pafis algavat 109-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniiri on vähemalt teoreetilised võiduvõimalused koguni kaheksal mängijal. «Tase on ühtlaselt tugev ning nagu suurvõistlustele kohane, panebki alles põhiturniir lõpliku järjestuse paika,» väitis ETPFi juhatuse liige Tanel Reisi.

ETPF premeerib OPEMi esiviisikut kokku 1500 euro väärtuses 2016. aasta Eesti meistrivõistluste auhinnapakettidega. «Kui kaks või enam pokkerimängijat lõpetavad võrdse punktisummaga, saab otsustavaks koht põhiturniiril,» toonitas Reisi.

OPEM’i põhiturniir

Täna kell 20:00 toimub OPEM’i viimane, 109-eurose osalustasuga põhiturniir, mis peetakse maha PAF Spade pokkeritoas. PAF Spade pokkeritoa konto saad avada SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal