Avaldatud: 7. november 2017
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste heads-up turniiri võitis Ats Ehasalu

Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste heads-up turniiri võitis Ats Ehasalu

Foto: Ats Ehasalu (keskel). Autor Kairit Leibold.

Esmaspäeva õhtul selgus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavatel online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel (OPEM) No Limit Holdem heads-up mänguformaadi tšempion. OlyBetis toimunud 155 osalejaga turniiri võitis Ats Ehasalu.

Eesti meistriks tulekuks tuli alistada vahetus mees-mehe vahelises konkurentsis seitse vastast. Finaal vältas umbes pool tundi ning kulmineerus jaotusega, kus Ehasalu emandate paar oli üle Üllar Vessini ässast ning emandast. Ats tuli Eesti pokkerimeistriks esmakordselt, kuid Ehasalude perekond on maitsnud võidurõõmu ka varem – kaheksa aastat tagasi võitis tiitli tema vanem vend Uku 7 Card Stud mänguformaadis.

Turniirivõit tõi sisse 837 eurot, lisaks premeeris OlyBet Ehasalu 150-eurose 2018. aasta Eesti meistrivõistluste (EMV) turniiripiletiga. Vessin teenis 465, poolfinaalis kaotanud ning kolmandat kohta jaganud Ermo Kosk ning Dmitri Dudakov aga kumbki 248 eurot. Auhinnaraha jagus kõigile, kes suutsid võita vähemalt kolm esimest duelli.

Sarnaselt pühapäevasele Razzile püstitati ka heads-up turniiril võimas selle mänguformaadi osalejate arvu rekord läbi aegade, mis ületas kindlalt eelmisel aastal püstitatud tippmargi (105 mängijat). «Huvi suurte pokkeriturniiride vastu on Eestis pidevalt kasvamas, seda eelkõige just hobimängijate ning harrastajate arvelt. Samuti on pokker üks väheseid mänge, kus Eesti meistritiitlit võivad jahtida kõik huvilised sõltumata oma mängutasemest ning varasemast kogemusest,» kommenteeris OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

Arvult kümnendad netipokkeri Eesti meistrivõistlused jätkuvad teisipäeva õhtul Betsafe’is (konto saab avada SIIN), kus viiakse läbi kaks turniiri: kell 19:00 algab No Limit Holdem Bounty 8-max ning kell 20:00 Limit 7 Card Stud. Mõlema võistluse osalustasu on 22 eurot ning lisaks premeerib Betsafe nende parimaid 150-euroste EMV 2018 turniiripiletitega. Ühtekokku toimub Betsafe’is kolm turniiri, mille üldarvestuse edukaimate vahel jagatakse välja 800 euro väärtuses lisaauhindu.

14 turniirist koosnev OPEM 2017 viiakse läbi ETPF-i ning Betsafe’i, Pafi, OlyBeti ja Unibeti koostöös. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i parimatele mängijatele. Osalema on oodatud kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.