Avaldatud: 9. november 2017
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Netipokkeri Eesti meistrivõistluste kõrgeima osalustasuga turniiri võitis nimekas Ranno Sootla


Foto: Ranno Sootla (autor Tambet «Klamber» Kask)

8. novembril toimus Betsafe’is 2017. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) kõrgeima sisseostuga turniir, millest võttis osa 36 mängijat. 220-eurose No Limit Holdem High-Rolleri tšempioniks tuli nimekas pokkeriproff Ranno Sootla, kes teenis 2700 eurot auhinnaraha.

2014. aastal live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniiril triumfeerinud Sootla on hoolimata oma noorest east Eesti üks edukamaid pokkerimängijaid läbi aegade. 2014. aastal pärjas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) teda Aasta Uustulnuka tiitliga, 2015. aastal valiti tänaseks ainuüksi live-turniiridel üle 270 tuhande euro teeninud Sootla aga nii aasta parimaks live-mängijaks kui ka rahva lemmikuks.

High-Roller turniiril tuli teiseks Tarvi Eller ning kolmandaks Danel Kunman, kes teenisid vastavalt 1800 ning 1260 eurot. Auhinnarahadesse jõudsid ka nimekas Valgast pärit pokkeriproff Ott Jaakson ning vanameister Rein Koov. Kuna High-Roller turniiril ränkingupunkte ei jagatud, jäi OPEM 2017 Aasta Mängija edetabel samaks: esikohal on endiselt Meelis Vist, teisel ja kolmandal aga vastavalt Imre Leibold ning Marko Kolk.

«Turniiri tase oli ettearvatult tugev, sest eeskätt võtsid sellest osa nimekad pokkeriprofid ning tugevad harrastusmängijad. Oleme osalejate arvuga rahul, sest vaid ühel korral netipokkeri Eesti meistrivõistluste ajaloos on High-Roller turniir meelitanud võistlema suurema arvu mängijaid,» sõnas Betsafe’i Baltikumi pokkerimänedžer Enri Orav.

Arvult kümnes OPEM jätkub neljapäeva õhtul Pafis (konto avamiseks klõpsa SIIN), kus on kavas kaks osavõistlust: kell 19:00 algab 22-eurose sisseostuga No Limit Holdem naisteturniir ning kell 20:00 samuti 22-eurose sisseostuga No Limit Omaha Hi-Lo. Mõlema turniiri võitjad teenivad lisaks pääsme samas mänguformaadis peetavale 2018. aasta EMV turniirile.

4.-13. novembrini vältav OPEM koosneb 14 turniirist ning viiakse läbi ETPF-i ning OlyBeti, Unibeti, Betsafe’i ja Pafi koostöös. Turniiride auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i parimatele mängijatele. Osaleda võivad kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.Betsafe Tasuta Boonus

Kõik, kes avavad Betsafe’i pokkerikonto, saavad kuni €1000 boonust ilma sissemakseta. Lisaks 20 spinni täiesti tasuta.

Pokkeriboonuse valimiseks ava konto ja vali Betsafe Pokker lehelt boonuskood. 20 tasuta spinni antakse mängus Wolf Cub – lihtsalt ava mäng.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • Boonuse saad aktiveerida boonuskoodi abil, logides kontole ja minnes Minu pokker lehele.
  • Iga boonusena saadud 1 € kohta pead maksma 5 € reiki. Kogu boonuse vabastamiseks on aega 60 päeva alates boonuse aktiveerimisest.
  • Ühe kliendi kohta on lubatud valida üks Esmase sissemakse boonus.
  • Valida saad vaid ühe pakutavate Esmase sissemakse boonuste seast.
  • Enne esmase sissemakse boonuse aktiveerimist pead omale tegema pokkeri aliase.
  • Boonus vabastatakse osade kaupa.
  • Pärast vabastamiseks määratud tingimuste täitmist kantakse selle osa summa Sinu pokkerikontole.
  • Boonuse vabastamise progressi näed pokkeritoas My Account lehel.

Boonuse vabastamise kui ka boonuskoodidega kohta saad lähemalt lugeda meie Betsafe Eesti Boonus lehelt või ava Betsafe konto, kust leiad ka koheselt sama info «PAKKUMISED > Pokkeri Boonus sektsioonist».


Samal Teemal