OlyBet'i pokkeris iga kuu €40 000 väärtuses freerolle
Avaldatud: 10. aprill 2018

OlyBet’i pokkeris iga kuu €40 000 väärtuses freerolle

OlyBet pokkeritoas toimuvad iga päev mitmed tasuta pokkeriturniirid (freerollid), mille eest ei pea sentigi välja käima, aga võita saab pärisraha või turniiripileteid, millega omakorda võid jõuda suurte mängu! Lihtsalt ava OlyBet’i konto ja saadki liigipääsu.

Paljudel freerollidel ei ole registreerimisel mitte ühtegi piirangut, osadel tuleb täita lihtne nõue, et pääseda turniirile või saad kerge tingimuse täitmise eest eelise nende ees, kes seda ei täida.

Igapäevaselt toimuvad erinevate mänguformaatidega 50€ freerollid ja lisaks eksklusiivsed OlyBet Poker Series tasuta turniirid, millelt alustades võid jõuda live suurturniiridele! Kolmapäeviti toimub vaid eestlastele Beat the Pro freeroll, mille läbi võid jõuda samal õhtul bounty-turniirile, kus OlyBeti esindusmängijate väljalöömisel kaasneb eripreemia!

Aktiivsematele mängijatele toimub laupäeviti 1000€ Freeroll, millele pääsevad osalema turniirile eelneva 24 tunni jooksul vähemalt 25 reigitud jaotust mänginud mängijad ja pühapäeviti 3000€ Freeroll, millel saavad osaleda turniirile eelneva 7 päeva jooksul vähemalt 100 reigitud jaotust mänginud mängijad.

NB! Uued mängijad saavad pärast pokkerialiase loomist osaleda kuus nädalat kolmapäeviti No Limit Holdem 388€ ja 1000€ freerollil!

Kõik freerollid asuvad pokkeritoa tarkvaras: Tournaments > Freeroll. Seal tasub igapäevaselt silm peal hoida, sest lisaks eelpool mainitud freerollidele korraldab OlyBet iga kuu ka tasuta eriturniire!€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal