Avaldatud: 3. detsember 2013
Kategooria: Uudised

Unibet lahkumas Microgamingu võrgustikust

unibetUnibet Group andis täna teada investoritele suunatud veebilehel üllatavast kuid loogilisest plaanist, et kavatsetakse uue aasta alguses lahkuda MPN (Microgaming Poker Network) pokkerivõrgustikust. Edaspidi hakatakse Unibeti ja Maria pokkeritubasid jooksutama spetsiaalselt neile Tallinnas asuva firma Relax Gamingu poolt loodud platvormil.

Seoses sellega investeeris Unibet ka 1,25 miljonit eurot Relax Gamingusse, omandades osa ettevõttest.

Unibeti mänguoperatsioonide juhi Daniel Eskola sõnade kohaselt on muutused online-pokkeri sektoris tinginud olukorra, kus pokkerivõrgustikku edasi kuulumine ei oleks Unibetile jätkusuutlik.

Uue eraldiseisva platvormi ning värske tarkvaraga keskendutakse rohkemale graafikale, missioonidele ja saavutustele ning muudele lõbusatele lisadele, mis peaksid meelitama just hobimängureid.

Koostöö Unibeti ja Microgamingu vahel siiski ei lõpe, kuna jätkatakse Microgamingu poolt pakutavate Quickfire kasiinomängude kasutamist.

Maailmas 10. kohal asuvast Microgamingust on, 2. kohal asuva iPokeri kasuks lahkumas ka Ladbrokes, mis on võrgustiku üks arvestamaid pokkeritube. Ajapikku kavatsetakse kogu oma pakkumine üle viia Playtechi toodetele ning nii puhuda oma pokkeritoale sisse uut elu. Lahkumisest anti teada juba selle aasa märtsis.

MPN pokkerivõrgustiku tulevik saab huvitav olema, kuna pokkeritubade lahkumistel on võrgule väga suur mõju. Ongame on heaks näiteks.

Kunagise eduka Ongame’i pokkerivõrgu mängijate arv on ajapikku pea poole võrra kahanenud. Selle aasta alguses lahkus iPokeri kasuks Betfair. Endisel omanikul, Bwin.Partyl, oli tükk tegemist, et endale kasutule võrgule ostja leida, mille lõpuks omandas Amaya Gaming, kes loodab Ongame’i platvormiga edu saavutada eelkõige vastavatud New Jersey netipokkeri turul.

Suvel liitus MPN võrgustikuga, iPokerist lahkunud ning rebrandi läbi teinud, Olympic Entertainment Groupile kuuluv Olybet.

Alates ajast, kui Playtechile kuuluv iPokeri võrgustik hakkas oma väiksemaid tubasid erinevate veidrate sammudega pitsitama, oleks ise pigem uskunud, et toonane Olympic-Online on see, kes võib lõpetada eraldiseisva toana, kuna on siin ja lähiturgudel väga väljapaistev ettevõte.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal