Avaldatud: 8. november 2015

Möödunud aasta parim Eesti naispokkerimängija võitis ka see aasta meistritiitli


Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt 2014. aasta vabariigi parimaks naismängijaks valitud Mirjam «MiuMiu77» Jalak võitis 7. novembri õhtul oma esimese Eesti meistritiitli, olles edukaim vaid õrnemast soost mängijatele mõeldud No Limit Holdem naisteturniiril.

Naisteturniir kuulub ETPF-i ning Eestis litsentseeritud pokkeritubade Unibeti, Triobeti, OlyBeti ja Pafi koostöös läbiviidavate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste kavasse alates 2010. aastast. Sel aastal ületati neli aastat tagasi püstitatud osalejate arvu rekord pea kahekordselt.

Korraldajate väitel tingis koguni 60 naismängija kaasamise pokkeri populaarsuse kasv õrnemast soost hobimängijate seas, senisest madalam osalustasu (11 eurot) ning asjaolu, et OPEMi naisteturniir läks arvesse sel aastal Pafis toimuva Eesti Naiste Pokkeriliiga raames.

Ka tšempioniks tulnud Jalak tunnistas, et just viimane tõik sundis teda topelt pingutama. «Võit ei tulnud kaugeltki kergelt, sest olin korduvalt väga lühikese stäkiga ning pidin mängima väga kannatlikult. Kuna minu jaoks toimus võistlus sõbra juubelil keset peomöllu, aitas ka peokaaslaste kaasaelamine ning toetus võidule kaasa,» naeris Jalak.

Möödunud aastal 393 mängijaga Marrakech Poker Open 500-eurose osalustasuga turniiril kõrge teise koha saavutanud ning ligikaudu 21 500 eurot auhinnaraha teeninud Jalak oli Eesti meistritiitlile väga lähedal ka 2012. aastal, kuid pidi toona esikohaduellis Piret Riipusele alla vanduma.

168 eurot teeninud Jalakule järgnes samuti tituleeritud Gerit «Gertsu123» Dreyersdorff (117 eurot), kes on jõudnud korduvalt tähtsamatel Eesti naismängijatele mõeldud turniiridel kolme parema hulka. Kõige napimalt jäi tal esikohast puudu 2010. aasta Eesti Naiste Pokkeriliiga finaalvõistlusel ning 2011. aasta OPEM-i naisteturniiril.

Kolmanda koha saavutas 83 eurot võitnud Kadi «guuba» Maldur. Esikolmikule järgnesid 2012. aasta Eesti Naiste Pokkeriliiga hõbemedalist Piret «TERIP42» Uibu ning tänavuste Eesti meistrivõistluste põhiturniiri finalist Carmen-Elina «C2mmy» Kupri.

OPEM’i põhiturniir

Täna kell 20:00 toimub OPEM’i viimane, 109-eurose osalustasuga põhiturniir, mis peetakse maha PAF Spade pokkeritoas. PAF Spade pokkeritoa konto saad avada SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal