Avaldatud: 21. aprill 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Marius Morel võitis üheksa tunni jooksul kaks turniiripokkeri Eesti meistritiitlit!

30-aastane pokkerimängija Marius Morel sai käimasolevatel Eesti meistrivõistlustel (EMV) hakkama harukordse saavutusega, võites ühe päeva jooksul kaks Eesti meistritiitlit. Morel osutus parimaks nii No Limit Holdem heads-up kui Pot Limit Omaha 6-max mänguformaadis, alistades vastavalt 85 ning 95 konkurenti. Mõlema turniiri osalustasu oli 150 eurot.

Mees-mehe vastu mängitud heads-up turniir vältas kaks päeva ning tiitli võitmiseks tuli alistada seitse vastast. Finaalis mängis Morel üle Karl-Joonatan Metsa, poolfinaalis sai aga jagu Raigo Kaldmast. Koos viimasega jagas kolmandat kohta poolfinaalis Metsale kaotanud nimekas pokkeriproff Markku Koplimaa.

Esikohaga kaasnes 3601 eurot auhinnaraha. Mets teenis 2340, kolmandat kohta jaganud Koplimaa ja Kaldma 1440 ning veerandfinaalis kaotanud Taivo Sillaste, Andres Abakanov, Boris Marchal ja Igor Pihela seenior igaüks 610 eurot.

Uudis jätkub. Loe uudist edasi SIIT.€10 Pokkerisse Täiesti Tasuta

Kõik, kes avavad Unibet'i konto, saavad koheselt €10 pokkerisse TÄIESTI TASUTA. Sissemakset ei ole vaja teha.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED

Samal Teemal

TASUTA €10 POKKERISSE

Avades tasuta Unibet Pokkeri konto, saad koheselt €10 kontole. Ei mingit sissemakset.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahalaudades. Loe edasi »

AVA TASUTA KONTO

TASUTA €10 POKKERISSE