Avaldatud: 16. aprill 2017

Eesti meistrivõistluse rahvaturniiri võitis Illimar Pihlamäe

Foto: Illimar Pihlamäe. Autor Kairit Leibold.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavate arvult 15. pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) rahvaturniiril püstitati uus osalejate arvu rekord läbi aegade. Olympic Park kasiinos korraldatud 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniiri esikohta jahtis koguni 698 pokkerihuvilist.

Suure osalejate arvu tõttu mängiti võistluse avapäev kolmes voorus, mille 179 parimat pääsesid jätkama 15. aprilli õhtul alanud finaalis. Seal sujus kõige paremini Illimar Pihlamäe, Mario Mikvere ning Ander Heidmetsa mäng, kes omavahel kokkuleppe sõlmisid ning auhinnaraha vastavalt punktiseisule ära jagasid. Mäng jätkus tiitlile ning 400 eurole, millest väljus võitjana Pihlamäe.

4602 eurot teeninud tšempioni järel sai hõbemedali Mikvere (3272 eurot) ning pronksi Heidmets (3775 eurot). Kolmanda koha auhinnaraha oli teise koha omast suurem põhjusel, et kokkuleppe sõlmimise hetkel oli Heidmetsal vastasest rohkem punkte.

Uudis jätkub. Loe uudist edasi SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal