Avaldatud: 9. jaanuar 2024

Kahtlustatav botifarm, mis teeninud ligi 10 miljonit dollarit

TwoPlusTwo foorumites avaldati ekraanitõmmised, mis näitavad kahtlustatavate pokkeribottide koguvõitu, ulatudes ligi 10 miljoni dollarini.

Ekraanitõmmistelt on näha kõikide kontode koguvõit turniiridelt, milleks on 9 561 470 dollarit. Kokku hõlmab see mitmeid sadu kontosid, mille puhul kahtlustatakse, et tegemist on pokkeribottidega.

Mitmesaja kahtlustatava konto koondtulemuseks on ligi 10 miljonit dollarit.

Mitmesaja kahtlustatava konto koondtulemuseks on ligi 10 miljonit dollarit. Suurema foto nägemiseks klõpsa sellel.

2023 tulemused

2023. aastal osaleti kahtlustatavate kontodega turniiridel 425 627 korral, millele lisandusid re-entry'd ja re-buy'd, kokku 609 341 korda.

ROI (investeeringutasuvus) oli 12.9%, kusjuures turniiride keskmine oli 19.9%. Keskmiseks osalustasuks kujunes 43.27 dollarit ning iga turniir tõi keskmiselt sisse 6.1 dollarit. Seega kokku võideti 2023. aastal turniiridega 3 714 449 dollarit.

Kahtlustavad kontod võitsid 2023. aastal turniiridel 3.7 miljonit dollarit.

Kahtlustavad kontod võitsid 2023. aastal turniiridel 3.7 miljonit dollarit. Suurema foto nägemiseks klõpsa sellel.

Rahalauad

Rahalaudade osas näitavad ekraanitõmmised, et alates €2/€4 tasemetega laudades mängisid kahtlustatavad kontod 1 208 428 kätt, võites keskmiselt 2.5 suurt panust käe kohta.

Kokku võitsid kahtlustatavad kontod mainitud panustega rahalaudades aasta jooksul 281 656.61 dollarit, millele lisandub ka rakeback.

Kahtlustavate kontode rahamängude tulemused. Rahamängude tulemused olid natuke 'kehvemad', võites 218 665.61 dollarit.

Kahtlustavate kontode rahamängude tulemused. Rahamängude tulemused olid natuke 'kehvemad', võites 218 665.61 dollarit. Suurema foto nägemiseks klõpsa sellel.

Winning Poker Network

Kõik tulemused on pärit Winning Poker Network'ist (WPN), mis on üks maailma suurimaid Ameerika mängijaid teenindavaid pokkerivõrgustikke. Selle võrgustiku tuntuim pokkerituba on Americas Cardroom.

Pokkeribottide probleem on levinud

Ekraanitõmmiste postitaja tõi välja, et pokkeribottide küsimust käsitleti juba ligi neli aastat tagasi vastavasisulises Botfarmi foorumiteemas.

Sealses teemas kirjutas teemaalgataja, kuidas temani jõudis info ulatusliku pokkeribotifarmi kohta, mille taset ja suurust ta ei suutnud uskuda.

Järk-järgult kogudes infot erinevatest allikatest, leidis ta ümberlükkamatuid tõendeid ning fakte massiivse pokkeribotifarmi kohta, mida võib nimetada sisuliselt juba korporatsiooniks.

See hõlmas endas peaaegu kõikide pokkeriformaatide jaoks loodud tehisintellekti, pokkeritreenereid ja mängijaid. Kokku töötas pokkeribotifarmis üle 600 inimese ja lisaks nn alltöövõtjaid.

Pokkeribotifarm koosnes vähemalt viiest Venemaal asuvast ettevõttest. Neil oli olemas isegi koduleht ja filiaal USA-s. Kogu täpsema info leiab 3.5 aasta tagusest pokkeriboti farmi teemast.

Abi ei ole loota

Nagu mainitud, pärinevad kõik kahtlustatavad kontod WPN pokkerivõrgustikust. Teemaalgataja väidete kohaselt on probleem nii suur, et kõikides WPN-i pokkerimängudes olevatest mängijatest 5 kuni 15% on tegelikult botid.

Ta kirjutab ka seda, et vaatamata varasemate aastate väga põhjalikele tõenditele, on WPN-i turvameeskond vaadanud probleemile läbi sõrmede ega ole andnud ühtegi sisulist vastust.

Seega teemaalgataja sõnul pole mõtet luua illusioone, et WPN-i turvameeskond probleemiga tegeleks, vaid hoopis on vedanud pokkerikogukonda alt.

Seetõttu palub ta abi kogukondadelt endilt, et pokkerikoolid, pokkeritiimid ja muud sarnased aitaksid võidelda bottide vastu, tuvastamaks botid, analüüsida neid, jagada informatsiooni ja õpetada mängijatele, kuidas nende vastu mängida.

American Cardrooms pokkeritoa kummaline vastus

WPN võrgustiku üks mainekam pokkerituba Americas Cardroom (ACR) otsustas siiski reageerida teemaalgataja postitatud probleemile, andes vägagi kummalise vastuse: «Tehke ise pokkeribot. Arvate, et meil on botiprobleem? Meil ei ole! Tõestage, et me eksime, ja võidate 100 000. Täpsem info videos

«Arvate, et meil on botiprobleem? Meil ei ole! Tõestage, et me eksime ja võidad 100 0000. Täpsem info videos.»

«Arvate, et meil on botiprobleem? Meil ei ole! Tõestage, et me eksime ja võidad 100 0000. Täpsem info videos

X (endine Twitter) kanalile postitatud videos Americas Cardroom brändinäod Chris Moneymaker ja Ebony Kenney pakuvad videos 100 000 dollarit kõigile, kes suudavad teha pokkeriboti, mis ei jää vahle 5000 mängukäe jooksul.


Kommenteeri teemat foorumis$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal