Avaldatud: 9. mai 2013
Kategooria: Uudised

iPokeris kahtlustatakse programmeeritud mängijaid ehk botte

Eelmise aasta septembris kahtlustati iPoker pokkerivõrgustikus programmeeritud mängijaid (bot’id) $0.10/$0.20 ja $0.25/$0.50 panustega heads-up rahalaudades. Toona langes kahtlus 17 mängijale. 

Nüüd on probleem taaskord päevakorral – kahtlustatakse taaskord 15 mängijat. Seekord 0.10/0.20 6-max rahalaudades. Taaskord kõikide mängijate statistilised näitajad on peaaegu identsed. 

Statistika

botid-6ige

Seekord juhtis probleemile tähelepanu Two Plus Two foorumite kasutaja «TheAvalanche».

Vahetult enne teema avalikuks toomist kirjutas ta ka Titan Poker klienditoele. iPokeri esindustuba vastas, et nad uurisid antud mängijaid ja nad ei leidnud mitte ühtegi tõendit, et nimetatud kasutajad kasutaksid keelatud tarkvara. Pärast kirja saatmist viieteistkümnest kontost kaksteist lõpetasid mängimise.

Kas tõesti Titan Pokeri klienditugi on ebaadekvaatne või nad ei soovi probleemiga tegeleda? iPoker on olnud ka varasemalt boti skandaalidega kuulsust kogunud ning reageeritakse alles viimasel hetkel. 

Uurimise huvides on kõikide kahtlustavate mängijate nimed hetkel avalikusele peidetud. Pokkeriprod toimetusele on kõik nimed teada. Kasutajad on mänginud 50 000 – 100 000 kätt ühe konto kohta ning winrate‘ks kuni 5.6 bb/100 (2.8 PT/BB). Mõned üksikud kontod on ka nullis või väikese kaotusega.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal