Avaldatud: 25. aprill 2016

STAKE & TASUTA COACHING: hrlohe värbab uusi Spin & Go õpilasi

Kasutaja «hrlohe» avas aprilli alguses privaatse Spin & Go õppefoorumi, kuhu värbab hetkel uusi õpilasi. Kõik õpilased saavad ligipääsu õppevideodele ja – materjalidele, lisaks pakutakse tasuta personaalset coachingut ning ühtlasi ka stake’i Spin & Go turniiride mängimiseks.

Kui soovid õppefoorumiga liituda, saada kiri kasutaja «hrlohe» postkasti. Kuna kohtade arv on limiteeritud, siis kiirusta ja saada avaldus nüüd. Avaldusse märgi oma pokkerikogemused, võimalusel ka eelnevad graafikud. Täpsemad juhised leiab SIIT.

MIKS SPIN & GO’D?

Enamik mänge mängitakse kahe või koguni kolme tundmatu mängijaga, mis teeb Spin & Go mängudest ühed mahlased mängud. Näiteks Spinlyzeri andmetel 15-dollarilise osalustasuga Spin&Go’dest 41.8% mängudest toimub ilma ühegi regularita!

See ei pruugi kesta igavesti ja seetõttu on just nüüd mõttekas hüpata «rongile», liituda tasuta coachinguga ja «riisuda» koor.

AKTIIVSUS & REGULARID

sping-traffic

 • GAMES: PokerStarsis mängitud mängude arv viimase 7 päeva jooksul
 • PLAYERS: 7 päeva jooksul ainulaadsete mängijate arv
 • REGULARS: regularide arv, kes on mänginud antud limiidis vähemalt 1 mängu
 • REGS HOME LIMIT: mängijate arv, kes on mänginud enamus volüümist selles limiidis
 • NO REG GAMES: mitu protsenti mängudest oli ilma regulariteta
 • 1 REG GAMES: mitu protsenti mängudest oli ühe regulariga

EELDATAV KASUM

Kasumi näitena 15-dollarilise osalustasuga mängudes võidavad parimad $2000-$5000 kuus. Keskmise 3000-mängulise volüümi juures umbes $3000.

spinev

MIKS?

Kui reeglina tuleb coachingu või/ja õppevideode eest maksa, siis liitudes «hrlohe» õppefoorumiga saad coachingu ja õppevideod täiesti tasuta ning lisaks ka algse bankrolli. Vastutasuks tuleb loovutada teatud protsent kasumist, mis lepitakse kokku juba enne coaching-diili ja alafoorumiga liitumist.

Seega kogu õppetöö on mängijale täiesti tasuta ja riskivaba. Kuna antakse algne bankroll ja jagatakse ainult kasumit, siis õpetajal (hrlohe) on väga suur huvi ning motivatsioon teha õpilasest võimalikult kiirelt võimalikult kasumlik mängija.

KUIDAS TOIMUB COACHING?

Coaching kui ka programmis osalemine on täielikult privaatne. Ainult õpetaja kui ka kaasõpilased teavad, kes programmis osaleb ja sedagi ainult foorumi kasutajanimega.

Liitunud õpilased saavad ligipääsu videode alafoorumisse, kus Sind on ootamas 10-osaline õppevideode seeria. Lisaks õpilaste tehtud õppevideode alafoorum, kuhu lisatakse pidevalt uusi videoid. Samuti saab liitunud õpilane ligipääsu strateegiamaterjalidele kui ka Skype’i gruppi.

Ei puudu ka personaalne coaching, kus «hrlohe» jälgib mängu ning juhib tähelepanu puudustele ja plussidele, et nii kiirendada õppeprotsessi ja eemaldada mängust vead.

TULEMUSED

Kuna coaching-programmis osalemine on privaatne, siis seetõttu ei avaldata õpilaste kasutajanimesid ning need jäävad ainult programmiga seonduvate isikute teada (õpilased & õpetaja).

Järgnevad kaks graafikut on kahe erineva õpilase graafikud alates programmiga liitumisest.

ÕPILANE1
111111

ÕPILANE22222222

LIITUMINE

Hetkel on liitunud viis õpilast ning otsitakse veel vähemalt viite. Seega kohtade arv on limiteeritud ning kui soovid liituda programmiga, siis kiirusta, sest vastasel korral võid kohast jääda ilma.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal