Avaldatud: 6. september 2017
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

ABC Pokker: «fullring formaat elab kauem kui Spin & Go»

Järgnevalt avaldame ABCPokker.ee pressiteate (avaldatud muutmata kujul).

Sel sügisel võtame vastu järjekordse lennu fullringi grindereid alates limiidi NL25 regularidest (juhul kui soovid kiiret infot selle kohta, kuidas ABC Pokkeri talliga liituda, loe esimesena kõige alumist lõiku!). Samuti lükkame siin artiklis ümber ka paar viimase aja jooksul tekkinud müüti fullringi ja ka muude formaatide kohta.

Müüt nr 1 = fullringis ei ole võimalik teha 50k$ aastat – ei vasta tõele!

Kuigi viimasel ajal on teema rohkem foorumites üleval olnud, ei ole “games are dead” väljend kuigi uus. Iga aasta läheb pokker keerulisemaks ja regpooli nõrgem osa langeb ikka ja jälle ka fullring formaadist välja. See on pokkeri majanduse lihtne loogika ja siin ei ole midagi üllatavat.

Viimaste aastate Pokerstarsi uuendused, näiteks, on tõsiselt mõjutanud väga paljude regularide väljavaateid raha teenimisele keerulisemaks. Rakebacki cuttimine ei ole samuti enam viimastel aegadel teab mis uudis. Praegu aga räägitakse juba võimalusest, et 50k dollarit aastas ei ole solid regularile fullringis võimetekohane.

ABC Pokkeri tallis on vastupidised näited olemas, neist võib-olla kõige piltlikum näide on starsi regular Tipner, kes liitus Eesti edukaima cashitalliga veebruaris 2016, vaid kaks kuud peale märkimisväärseid muudatusi halvemuse poole rakebacki osas.

Tipner oli NL100 regular, kelle tallieelne winrate pikema aja jooksul oli 1bb/100, tänaseks on kogu tallis veedetud aja jooksul winrate tõusnud 6bb/100+ limiitides Nl100-NL2000. NB! Aasta graafiku esimesed 200k kätt on tallieelne ning talliga kohanemise periood.

Müüt nr 2 = peale viimasel ajal populaarsust kogunud Spin&GO formaati suundumist ei näe mängijad enam fullringi mängimisel mõtet – osaliselt usutav väide!

Pokkeriprode foorumi aktiivses arutelus on toodud välja, et osad Eesti Spin&GO talliga liitunud on sedalaadi emotsioone väljendanud. Siin tuleb lihtsalt au anda Hr Lohe väga korralikule tehtud tööle, veenduda selles saab igaüks, kes on lohe talli juttudega enam-vähem kursis.

Küll aga ei ole küsimus meie arvates pokkeriformaadis, mida parasjagu mängitakse, vaid lihtsas tões, et tänapäeva pokkeris ilma süsteemse lauavälise tööta ongi iga mängu raske crushida. Ka meie õpilaste seas on valdav enamus talli tulles samu argumente välja toonud.

Meilt on tulnud näiteks mängija BPC 6max tallist, kes juba kuu peale liitumist oli täiesti üllatunud, et arvuliselt palju väiksem tall suudab oluliselt efektiivsemat materjali toota ja mängijatega tõhusamalt areneda.

ABC Pokkeri näiteid, kus kuue kuuga on NL25 mängijast saanud NL100+ limiitide väga solid winratega grinder, on piisavalt palju olnud igas lennus kõigi 3 tegutsemise aasta jooksul. Nende näidete puhul ainuüksi võib rahulikult öelda, et juhul, kui sama töömaht oleks ette võetud mõnes muus formaadis, siis oleks teenistus võrreldes vaikselt NL25-s tiksumisega samuti kordades kasvanud.

Ja peabki kasvama, sest soovides olla elukutseline pokkerimängija ei tohiks Eesti elatustaseme juures kindlasti piirduda NL25-NL50 vahel pendeldamisega, vaid püüdlema peaks suuremate limiitide poole.

Müüt nr 3 = cashgame on ainuke formaat, mille (hourly) winrated on langustrendis – ei vasta tõele

Ka sellelaadseid väiteid võib leida mainitud foorumiteemast. Tegu pole mitte ainult väga lühinägeliku võrdlusega eri formaatides, vaid ka vale hinnanguga. Esiteks, cashgame pokkeri paremik teenib jätkuvalt väga korralikke hourly winratesid. Seda muuseas nii online kui ka live pokkeris, kus teatavasti vähemalt Eestis on muude formaatide tunnitasud kordades väiksemad.

Viimaste aegade rakeback cuttimise valguses väidame, et mõjutada saavad küll kõik Pokerstarsi lauad, kuid suurima löögi võtavad enda peale kõrge rake-ga mängud, nagu näiteks PLO cash ja hyperturbod. ABC Pokkeri mängijate valdava enamuse hulgas on aga mängijad, kelle hourly winrate sõltub rakebackist märksa vähem, kuna on võimalik saavutada korralik bb/100 winrate.

Samas ei tohi sellekohaseid hinnanguid anda oletades, et uusi muudatusi ei tule. Lähiminevikus on kindlasti mõjutanud just turniiri- ja spinnimängijaid näiteks winamaxi sulgumine eestlaste jaoks. Samuti ei saa keegi kunagi kindel olla Pokerstarsi edasiste muudatuste osas ja juba täna näeme Spin&GO formaadi uuenduskuuri suunaga suuremale variatsioonile.

ABC Pokkeri kogemus = Pokerstarsi (Amaya aegsed) muudatused on siiani talli liikmetele positiivselt mõjunud

See on vastuoluline mõte, aga meie statistika ja kogemuse kohaselt on paljude regularide väljavool fullringi ülemisest otsast muutnud mänge mitmel kombel lihtsamaks. Amaya esimesed tõsisemad uudised eelmise aasta algul saabusid täpselt ajal, kui ABC Pokkeriga liitus või oli liitunud suur hulk grindereid ning just esimese poolaasta tulemused meie regularidel olid üle ootuste tugevad.

Viimased muudatused on samuti avaldanud suurt mõju: paljud kõrgemad lauad on aeglasemad täituma, kuid samas on paranenud ligipääs hobimängijatega laudadesse ning üleüldine recreational mängija osakaal laudades on tunnetuslikult esimestel rakebackita kuudel kasvanud. Näis, kas trend jätkub, igal juhul on eelnev paanika meie mängijatel asendunud kergendusega, et lauad on rakebacki võrra kindlasti ka lihtsamaks jäänud.

Mis puutub fullringi winrate langusse läbi aegade, siis lisame artiklile ka head coach Paavo Trommi tänavuse aasta graafiku. Kuigi 50k$ graafikus liigub Paavo ka sel aastal, ei pea me seda eraldiseisvalt suureks näitajaks, sest ABC Pokkeri põhilise treenerina peab Paavo jagama oma aega enesetäienduse, õpetamise ja pokkeri mängimise vahel, mis halvab kindlasti volüümi.

ABC POKKER OOTAB SÜGISEST 5 UUT ÕPILAST!

Eelmise lennu diilid on vahelduva eduga lõppenud, mõned mängijad on otsustanud ka jätkata ning ABC Pokkeri fullringi tallis on kohti vähemalt viiele uuele õpilasele. Hetkel on meil neli fullringi coachi, kellest online keskkonnas on kaks tuntumat paf8844 ja tipner.

Talliga liitujale garanteerime väga pühendunud personaalse lähenemisega õppeprotsessi, millel hoiab silma peal nii toetav fullringi mängijate grupp kui ka neli igapäevaselt kättesaadavat coachi. Lisaks suur kogus materjale, näiteks:

  • praktilised artiklid esialgsete fundamentaalide ülekäimiseks
  • seminaride videopack sammu edasi tegemiseks
  • üle 200h videomaterjali käteanalüüsi vormis, PIO solveri lahenduste näol jpm.
  • sadu foorumis abiprogramidega lahendatud käsi coachide kommentaaridega

Materialidega tutvumiseks ja liitumise huvi korral võta ühendust talli treenerite Paavo Trommi või Mark Joaga nende kontaktandmete kaudu:

Paavo Tromm
Skype: paavo.tromm
E-mail: paawo101@gmail.com

Mark Joa
Skype: realmarkjoa
E-mail: marktabarian@gmail.com€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal