Avaldatud: 7. oktoober 2014

PokkeriProde Spin & Go Special turniirid: anname ära 18 piletit

pokkeriprod spin and go special

10. ja 11. oktoobril toimuvad PokerStarsi pokkeritoas kaks tasuta turniiri, kus anname ära 18 piletit Spin & Go turniiridele.

Mõlemad turniirid algavad kell 19:00 ja leiad PokerStarsi lobbyst: PokerStars > Tournaments > Private ja nimedeks PokkeriProd Spin & Go Special. Turniiride paroolid on: kastanid ja registeerumine on juba avatud. 

Osaleda saavad kõik, olenemata läbi kelle on PokerStarsi konto avatud.

PokerStarsi uue mängija boonus

Kõik värsked konto avajad saavad 500 euro suuruse boonuse esimesel sissemaksel ja 31-päevase pileti 100 000 dollari Privilege freerollidele.

LIMITEERITUD PAKKUMINE: Kui lisad esimesele sissemaksele boonuskoodi FREE20 ja teed enne 27. oktoobri varahommikut vähemalt 20 dollari suuruse sissemakse, saad lisaks 50 dollari väärtuses Spin & Go turniiride pileteid ja 20 dollarit tasuta mängukrediiti.

PokerStarsi tasuta tarkvara ja konto avamine »

Mis on Spin & Go turniirid?

spin and go turniirid

Spin & Go turniirid on kiired, 500 suuruse algstäki ja kolme osalejaga Hyper Turbo Sit and Go turniirid, mille osalustasud jäävad vahemikus 1-30 dollarit. Iga turniiri auhinnafond selgub juhuslikult ja see võib kerkida kuni tuhandekordseks.

Näide: Registreerusid kolme dollarilise osalustasuga Spin & Go turniirile. Kohe kui turniiriga on liitunud veel kaks mängijat, loositakse enne esimeste kaartide jagamist välja auhinnafond. Mängu alustades teavad kõik, kui suure summa peale nad mängivad.

Peaauhinnaks on kahe kuni tuhandekordne sisseost ning tänu sellele võid sa kolme dollari eest võita 6 kuni 3000 dollarit.

Spin & Go auhinnad ja võiduvõimalused

Spin & Go auhinnafondid ja tõenäosused

* Kui Spin & Go turniiril loositakse välja üks kolmest suurimast auhinnast, ei lahku sa lauast tühjade kätega isegi siis, kui sul ei õnnestu turniiri võita. Teisel ja kolmandal kohal lõpetanud mängijad saavad 10% peaauhinnast.

Lisa oma kommentaar »

PokerStarsi boonus: $20 tasuta või €500 boonus

Esimesel sissemaksel $20 tasuta mängukrediiti või €500 suurune boonus. $20 tasuta krediidi saamiseks kasutada deposiidil boonuskoodi FREE20 ja €500 boonuse saamiseks EE100.

PokerStarsi konto avamisel MARKETING KOOD: pokkeriprod.com€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal