Subscription
Collapse
Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.
(Topic in the Pokkeriturniirid, Festivalid, Livepokker forum)
06.05.10, 11:44
NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise
(Topic in the Full Ringi Mängijate Foorum forum)
26.11.10, 16:08
No new updates in subscriptions...