NL10 rida vaala vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL10 rida vaala vastu

    $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    CO: $8.03
    BTN: $22.32 42/27/3,1 55 kätt
    SB: $32.30
    Hero (BB): $10.65
    UTG: $18.76
    MP: $6.81

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 8 7
    UTG raises to $0.40, 2 folds, BTN calls $0.40, SB calls $0.35, Hero calls $0.30

    Flop: ($1.60) 4 5 6 (4 players)
    SB checks, Hero checks, UTG checks, BTN bets $1.20, SB folds, Hero calls $1.20, UTG folds

    Turn: ($4.00) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    River: ($4.00) 5 (2 players)
    Hero bets $2, BTN raises to $20.72, Hero???

    No tra iga kord kui mõtlen, et slowtan nutsi agro vaala vastu, karistatakse ära :S
    Turni ei tahtnud bettida, sest kartsin et foldib ära, muidu oleks c-raisenud. Aga kas riveril nüüd peaks foldima või milline oleks õige liin sellise vaala vastu? Check-call vb aga kui palju?
    Last edited by emmimees; 20.12.10, 22:50.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL10 rida vaala vastu

    Minu poolt ainus kommentaar: 10NL ei ole koht slowplayimiseks ja kui plaan slowplayda siis peaksid juba ise teadma, mis järgmistel tänavatel teha.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #3
      Re: NL10 rida vaala vastu

      Jeah, raise flop. Nüüd oled jube keerulises olukorras.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: NL10 rida vaala vastu

        Nagu mainitud, raise flop, bet turn. Täielik lollus ju end nii raskesse olukorda meelega panna OOP..

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL10 rida vaala vastu

          Ütleme nii, et viimasel ajal pole laudades just hästi läinud ja eks meeleheites proovisin mingitki pappi teenida, sest reeglina saan vaid sandikopikad nutsiga, kuna folditakse koguaeg.
          Aga no eks omad vitsad peksavad ja iga kaardiga läheb halvemaks board slowtades ja isegi vaal võttis pot controli setiga ja meeleheites maksin riveris talle kõik kinni obv :(

          Comment

          • air343
            Julm Donk
            • Apr 2010
            • 50

            #6
            Re: NL10 rida vaala vastu

            see on kole ära enam nii tee!:)

            Comment

            Working...