NL10 KK pf fold ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1

    NL10 KK pf fold ?

    Seda KK pf foldi on arutatud küll foorumis, aga kuna ei suutnud leida õiget kohta vajan veidi abi. Eelkõige seetõttu,et vastasel puudub full stäck.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($13.93)
    Hero (SB) ($10.35)
    BB ($11.38)
    UTG ($9.63)
    MP ($6.55) 3/3/1.8 3bet 0, steal 0 - 60 kätt. (sessi lõpuks suutis ta näitajad saada 5/5/2 peale)
    CO ($3.50)

    Preflop: Hero is SB with K, K
    1 fold, MP bets $0.55, teised foldivad .. HERO ??


    edit: Tegemist on FR, mängijaid lihtsalt 6.
    Last edited by flipmachine; 29.03.10, 16:50.
  • SALMOSA
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 48

    #2
    Re: NL10 KK pf fold ?

    KK üldjuhul ei foldita ikka, isegi sellise venna vastu ainult AA võidab sind. Mina re-raiseks siinkohal, isegi nii niti vastase vastu.
    Last edited by SALMOSA; 29.03.10, 16:57.

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #3
      Re: NL10 KK pf fold ?

      Mis käerange sagedus on 1:33le? Minu arust see küll pole ainult AA mäng VPIP 3. Kui siin juba maha visata, siis no ma ei tea, millal neid kunne mängida, fishide vastu ei saa, kuna võivad ükskõik mida hittida, regide vastu ei saa, sest ei maksta välja ja tightasside vastu ka mitte, sest neil on ju AA.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: NL10 KK pf fold ?

        Tahad sa nüüd väita, et ta ei tõsta pre QQ või AK? See, et ta sul 60 käe peale on nitass, ei tähenda, et too vaid AA ootab, olen isegi istunud lauas ligi 50 kätt ja mitte ühtegi mängukätt pole saanud, on aegu erinevaid. Mina ei pea end nitiks. Siinkohal aga teeks standard 3beti, muidugi kui sa ei soureadi tüüpi ja teda 100% AA peale ei pane. Viimasel ajal tundub siin foorumis olevat selliseid selgeltnägijaid, kes vaid avangutõste järgi panevad oma KK-ga vastase AA peale, mul on tunne, et Kris on liiga palju seeni propageerinud ja nüüd vaevaldakse parakate käes. No offence obv.


        E: 3% ranges peaks olema JJ+, AKo, AQs+ või midagi muud taolist, mille vastu on KK üpris heas seisus.
        Last edited by HU grinder; 29.03.10, 17:13.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL10 KK pf fold ?

          Hero callib ja topsetmineb.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: NL10 KK pf fold ?

            Mina ei väida siin midagi, sest ma ei tea kuidas õigesti käituda. Aga vaadake ka avangu suurust 5.5bb.. mäng oli Full tildis, kus mängijatel on mõnus pot bet olemas, et teha pf tõsteid, ütleks, et 95% mängijatest seda ka kasutab standardina. Antud vastase kohta aga selle kohta readi ei ole.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #7
              Re: NL10 KK pf fold ?

              Villain on 65BB deep, sa ei saa siin KK ometi mõelda foldist või lihtaslt callist?!

              3bet ja flopist rahad sisse.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #8
                Re: NL10 KK pf fold ?

                3 bet and get it in, 3% preflopi vastu näitab stove sulle juba 67% equityt, ja kui 4 betib siis imo QQ+,Ak+ mille vastu on ikka 57+%

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: NL10 KK pf fold ?

                  Igatahes mina tõstsin 1.80$ , tema lükkas, callisin, näitas KK. Aga koguseda värki tegin ma ainult seetõttu, et mina ei foldi KK pre flop, kuigi antud käe puhul statidest tulenevalt olin 85% kindel, et vastas AA, seepärast paningi käe üles, et saada kinnitust , et KK ei foldita pre flop NL10

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #10
                    Re: NL10 KK pf fold ?

                    krt mul oli just olukord kui mu KK vs weaktight regular, kelle 3bet 860 käe peale 0 oli, mulle buttonilt 3beti tegi, mõtlesin küll et wow mis nüüd saab, otsustasin callida ja ta flopil üle mängida kui ässade jaoks rigged flop peaks tulema :D

                    3667 boardil ta igatahes foldis, mu donkbeti esmalt ta lihtsalt callis obv

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #11
                      Re: NL10 KK pf fold ?

                      kui kunne ei mängi, sis mida veel

                      3bet ja kui on AA , sis better luck next time

                      kui statid 3-5, sis ega tal ainult seal AA pole ju, handrange suurem ikka . AK, QQ jne

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #12
                        Re: NL10 KK pf fold ?

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        kui kunne ei mängi, sis mida veel

                        3bet ja kui on AA , sis better luck next time

                        kui statid 3-5, sis ega tal ainult seal AA pole ju, handrange suurem ikka . AK, QQ jne
                        3/3 oli kui mina mängisin temaga kätt. Aga kõik õige, loomulikult on handrange suurem, kuid ma leian ,et ei ole patt panna üles selline käsi ja saada õpetavaid vastuseid, kuna ma tegutsesin mitte mõeldes, vaid vastavalt tavale mitte foldida KK pf.

                        Dogers

                        krt mul oli just olukord kui mu KK vs weaktight regular, kelle 3bet 860 käe peale 0 oli, mulle buttonilt 3beti tegi, mõtlesin küll et wow mis nüüd saab, otsustasin callida ja ta flopil üle mängida kui ässade jaoks rigged flop peaks tulema :D
                        3667 boardil ta igatahes foldis, mu donkbeti esmalt ta lihtsalt callis obv


                        Sa oleksid läinud ikka all inn ju turnil kui ta oleks surunud ?

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: NL10 KK pf fold ?

                          muidugi, lihtsalt ebalev oli preflop

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #14
                            Re: NL10 KK pf fold ?

                            Standart 3bet, ja kui tuleb sealt all-in siis kindel call. KK ei saa mitte mingil juhul siin foldida.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: NL10 KK pf fold ?

                              Algselt postitas H2O Vaata postitust
                              Standart 3bet, ja kui tuleb sealt all-in siis kindel call. KK ei saa mitte mingil juhul siin foldida.
                              +1

                              Comment

                              Working...