NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #1

    NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

    $1/$2 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG dungesz1986 ($94.80)
    UTG+1 urmo1 ($322)
    CO c00lf0nixPL ($194.65)
    BTN Oravanpyora ($335.55)
    SB TheOutFox ($253.15)
    BB slaskmongo ($200)

    Pre-Flop: ($3, 6 players) urmo1 is UTG+1 A 7
    1 fold, urmo1 raises to $6, 1 fold, Oravanpyora calls $6, 1 fold, slaskmongo calls $4

    Flop: 4 5 10 ($19, 3 players)
    slaskmongo checks, urmo1 bets $14, Oravanpyora calls $14, slaskmongo folds

    Turn: 6 ($47, 2 players)
    urmo1 bets $30, Oravanpyora raises to $90,call?

    16/11/1.1k kätt
    fold to flop cbet 47%
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

    Pole küll nii kõrge limiidi grinder, kuid imo see lõhnab seti järgi ja stackid on deep ka, nii et tal vast raske foldida, kui backdoor draw kohale jõuab näiteks. Samas hero on OOP, nii et valuet raskem saada, kuid sellele vaatamata calliks turni ja läheks cr peale kui flush hitib ja leadiks kui openender tuleb kokku, et mitte lasta tal järgi checkida, kui tema jaoks board koledaks läinud.

    60 vaja callida 167sesse potti => oddsid on ca 1:2,8, ning seti vastu on 13 outi, ehk siis oddsid hittimiseks on 1:3,5 kanti, seega piisab kõigest 50$ valuebetist riveril, et juba turni call +EV oleks, mõistagi enamus kordadest saame rohkem valuet.

    // typo
    Last edited by fyte; 25.11.10, 18:16.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #3
      Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Pole küll nii kõrge limiidi grinder, kuid imo see lõhnab seti järgi ja stackid on deep ka, nii et tal vast raske foldida, kui backdoor draw kohale jõuab näiteks. Samas hero on OOP, nii et valuet raskem saada, kuid sellele vaatamata calliks turni ja läheks cr peale kui flush hitib ja leadiks kui openender tuleb kokku, et mitte lasta tal järgi checkida, kui tema jaoks board koledaks läinud.

      60 vaja callida 167sesse potti => oddsid on ca 1:2,8, ning seti vastu on 13 outi, ehk siis oddsid hittimiseks on 1:3,3 kanti, seega piisab kõigest 40$ valuebetist riveril, et juba turni call +EV oleks, mõistagi enamus kordadest saame rohkem valuet.
      This.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #4
        Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

        Hero folds.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #5
          Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

          ei tea aga mina leian siit kyll 15 outi ja imo saame me calliks 60:227 1:3.8

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            ei tea aga mina leian siit kyll 15 outi ja imo saame me calliks 60:227 1:3.8
            Lähed 160bb deep flushiga broke paardunud laual, kui vastane repib turnil setti?
            ja 60:(47+30+90) =>60:167 => 1:2,8 siiski... Pole just raketiteadus.
            Last edited by fyte; 25.11.10, 18:14.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #7
              Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

              kas sa enda calli ei pea sinna otsa arvutama v?

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #8
                Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                Riiveris äkki? 4h ja Th nt

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #9
                  Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  kas sa enda calli ei pea sinna otsa arvutama v?
                  Ei pea.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                    wtf?? kas ma saan õigesti aru et herol on NFD+readraw+high card ja tahetakse foldiad 60$ betile et näha 227$ poti??

                    ??

                    insta call(või raise) ju.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      wtf?? kas ma saan õigesti aru et herol on NFD+readraw+high card ja tahetakse foldiad 60$ betile et näha 227$ poti??

                      ??

                      insta call(või raise) ju.
                      Arvan, et selle mõttega teema oligi tehtud, et arutada, kas callida või raiseda. Dno miks osasid foorumlasi erutab selline leveldamine.

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Hero folds.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                        IMO all ini on +EV. 1/3 kordadest villan ikka foldib.. ja kui callib on herol 30% vähemalt.

                        aga call tundub siiski parem.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                          Ma foldin, sest vastane on tight ja deep. Tõenäoliselt ei ole tegu harjumuspärase floateriga. Meil on küll tugev tõmme, mis vajab implied oddse. Kuna me oleme OOP siis jube raske on edasi pappi välja väänata, kuna reatõmme riveriks oleks obvious ja ega mastitõmmegi eriti "nähtamatu" ei ole. Reatõmme võib veel minna spliti ning osad mastioudid surnud (tal set).

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                            Oleneb vastasest, aga minu meelest on see kas AI või fold. Kalduksin ise foldi poole Ranka poolt nimetatud põhjustel. Kui on mõni read tema võimalike muuvide osasa, siis AI, kuna meil on ikkagi super equityga kombinatsioon + tricky vastase puhul on ka fold equity suurel osal ajast olemas. Call ei ole minu arust juba ainuüksi sellepärast variant, et me oleme OOP.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

                              Parandage kui eksin, aga BD nut fd küll, aga ma ei cbetiks siin.

                              Comment

                              Working...