NL10 grinderite nurgake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1

    NL10 grinderite nurgake

    See nurk on mõeldud kõigile NL10 mängijatele, kes tahavad üheskoos alustada võiduajamist kuni võiduka lõpuni ;D

    Kui oleme, siia mingi pundi kokku saanud, siis paneme paika plaanid ja alustame grindimist, kurja Tigrano valvsa pilgu all >:(

  • broadcast
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 143

    #2
    Re: NL10 grinderite nurgake

    Oh väga hea nurgake! Kuna ei söanda oma blogi avada (veel!) siis võtan endale väikse kohustuse, kas nädalas korra või mingi muu X-ajafaktori jooksul oma postitusse lisada ka bankrolli seisu. See kohustuseke vähemalt sunnib mind liikuma edasi, õppima, tegelema, asja mitte unarusse jätma (nagu varem mitmeid kordi on juhtunud), et teiste ees mitte päris häbisse vajuda. :)

    Mängin pacificus ja tänane kontojääk on 138$. Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm. Eks homme tuleb lauas harjutama hakata.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: NL10 grinderite nurgake

      Algselt postitas broadcast
      Oh väga hea nurgake! Kuna ei söanda oma blogi avada (veel!) siis võtan endale väikse kohustuse, kas nädalas korra või mingi muu X-ajafaktori jooksul oma postitusse lisada ka bankrolli seisu. See kohustuseke vähemalt sunnib mind liikuma edasi, õppima, tegelema, asja mitte unarusse jätma (nagu varem mitmeid kordi on juhtunud), et teiste ees mitte päris häbisse vajuda. :)

      Mängin pacificus ja tänane kontojääk on 138$. Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm. Eks homme tuleb lauas harjutama hakata.
      Väga hea, katsun teha esimesel võimalusel väiksed plaanid ehk NL10 projekti, kuidas minu vaatevinklist võiks asi toimima hakata. Ehk selle aja jooksul on ka huvilisi rohkem tulnud

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL10 grinderite nurgake

        Mina olen kindel huviline, hetkel bankroll 45€ trios, nov alguses panen 40 juurde, siis veits rahulikum. Mängin 3 lauda korraga, 1 tund päevas. Tegelen rohkem analüüsi ja õppimisega. Oleks väga huvitatud NL10 videotest, just 2barrelist, millal ja millise flopi puhul.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: NL10 grinderite nurgake

          Võtan arvesse kõik

          Comment

          • HotGutShot
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: NL10 grinderite nurgake

            Nii mina sis Toweris NL10 pelaja.

            Hetkel BR:110$ täna tuli 15 miinust.

            Mängin korraga tavaliselt FR 4 lauda , olen ka kuute proovind.

            Varsti muretsen HEM-i sis saan ka enda statse näidata.
            Hetkel plaan saada täis 200$ ja sis hakata juba rohkem laudu proovima korraga mängida.
            Limitites ülesse veel ei liigu nii pea.



            Tigrano ise harrastad ka NL10-et :D:D?

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #7
              Re: NL10 grinderite nurgake

              Hetkel Trios NL10 6-max. Korraga mängin 4 laual.

              Kuu lõpul vahetan tuba. Kuhu edasi liigun, hetkel veel ei tea.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: NL10 grinderite nurgake

                Algselt postitas Aristotep
                Hetkel Trios NL10 6-max. Korraga mängin 4 laual.

                Kuu lõpul vahetan tuba. Kuhu edasi liigun, hetkel veel ei tea.
                Tulevikus võiksid, Toweri peale mõelda, mida rohkem meid on ühes toas, seda parem on aidata

                Comment

                • Metsapull

                  #9
                  Re: NL10 grinderite nurgake

                  Ma ka oleks sellest huvitatud. Hetkel mängin trios, aga tundub et fullring laudu seal sellel tasemel eriti ei ole, 6 max osas tundub valik suurem olevat.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL10 grinderite nurgake

                    Algselt postitas Metsapull
                    Ma ka oleks sellest huvitatud. Hetkel mängin trios, aga tundub et fullring laudu seal sellel tasemel eriti ei ole, 6 max osas tundub valik suurem olevat.
                    Ma ei tea, mis on primas juhtunud aga millegipärast on Prima Võrgu micro limiit full-ring tasemel välja suremas :(:(

                    Kui mina mängima hakkasin NL10, siis oli NL20, NL10 ja väiksemaid laudu KÕIGE rohkem. NL50 laudu tiksus seal 2-4 tükki ja paar NL100 lauda. NL200 nägi haruharva ja siis ka olid NL200 lauad poolikud.

                    Nüüd on asi vastupidi. NL20 pole enam üldse, mõned NL10 lauad, 4-6 NL50 lauda ja siis kümmekond NL100 lauda ning mõned NL200+ lauda.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: NL10 grinderite nurgake

                      Ütleks isegi sõna sekka. Suurema osa ajast grindin Trios NL20, kuid kuna seal FR laudu ikka metsikult vähe, siis tuleb sekka ka kõvasti NL10. Hakkan ka ise siia teemasse siis oma seisu kirja panema, kui tohib? On ka nagu kohustus suurem, et A-klassi mängu teha. Hetkel panen siia oma bankrolli ning hiljem ehk ka graafikuid jne ning ehk ka väikse jutu endast.

                      243.15€

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #12
                        Re: NL10 grinderite nurgake

                        kõik selle foorumi inimesed saavad punase tickeri mult trios :P

                        aga ma läksin oopis NL20 omaha peale, teenib päris kiiresti päris palju :)

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #13
                          Re: NL10 grinderite nurgake

                          Jap. Mul vaja seda väga. 2x juba oma 60$-80$ vahel tiksunud. Ainuke mis ma saanud olen punkte.
                          Mängin siis PartyPoker.com FR-i.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: NL10 grinderite nurgake

                            Väga tore. Ma liitun ka NL10 nurgakesega. Hetkel bankroll 247$. Oli küll plaan alustada NL10 siis kui 300$ täis, aga noh kui Tigrano silma peal hoiab, siis võib proovida ka juba praegu.


                            Algselt postitas broadcast

                            Kuigi täna laudu puutund ei ole, olen tegelenud selle BuildUp-i antud lingi põhjalikuma uurimisega. http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm.
                            Kurat, annan siin nõu ja linke küll, aga ma ise polegi tegelt üldse uurind seda. ;D TÖÖLE TÖÖLE!!!

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL10 grinderite nurgake

                              Väga hea rahvast koguneb, ootan rohkem rohkem ;D

                              Comment

                              Working...