NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • InternetiPervert

    #1

    NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

    Vastane 13/9

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($5)
    Button ($10.25)
    SB ($10.45)
    BB ($12.80)
    Hero (UTG) ($10.40)
    UTG+1 ($10.95)
    MP1 ($10.15)
    MP2 ($28.60)
    MP3 ($10)

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets $0.40, 6 folds, SB raises $1.15, 1 fold, Hero raises $3.20, SB raises $9.25 (All-In), 1 fold

    Total pot: $7.30

    E: küsimus tegelt, et kas tasub 3bettida. ajasin ennem natuke asjad segamini.
    Last edited by Külaline; 16.02.10, 17:30.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

    Easy fold.

    KK/AA vastas,äärmisel juhul AK,mida Ma eriti ei usu.
    Mina foldiks siin kindlalt.NL10 nihuke nitland!

    E:vabandan.
    SB 3beti callid,ei 4beti!
    Last edited by noname; 16.02.10, 13:14.

    Comment

    • InternetiPervert

      #3
      Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

      lõpuks fold küll aga peale vastase esimest reraise tasub veel tõsta?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

        4bet küll mitte. Call, kuna oled IP.

        Foldima kohe raise peale ei hakkaks, seal võib olla peale ilmselge KK+ ka JJ, AQ, AK, isegi TT.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          4bet küll mitte. Call, kuna oled IP.

          Foldima kohe raise peale ei hakkaks, seal võib olla peale ilmselge KK+ ka JJ, AQ, AK, isegi TT.
          jajajajajaj

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            jajajajajaj
            level?

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

              Mitte et ma soovitaks taolist asja harrastada aga kunagi sai näpuharjutuseks progretud vidin, mis peale igat sessi checkib värskelt mängitud käed üle ja kribab notedesse millega vastased preflop AI lähevad ja jagab efektiivsed stackid deepideks ning shortideks:
              Deep: AKo(3), 99(2), KK(2), AQo(1), 7Qo(1)
              Short: AA(2), KK(1), QQ(1)
              Sulgudes on arv, kui palju on taolist asja juhtunud. Mina saan tihti abi sellest.
              Isiklikult ei pea ma microt sugugi mitte nitilandiks vaid pigem callin QQ-ga lightilt maha. Tihti vaatab Ax vastu.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                [QUOTE=rrrr;166401
                Isiklikult ei pea ma microt sugugi mitte nitilandiks vaid pigem callin QQ-ga lightilt maha. Tihti vaatab Ax vastu.[/QUOTE]

                really? see on midagi uut.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  level?
                  Ei. Ei viitsinud +1 kirjutada :)

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Mitte et ma soovitaks taolist asja harrastada aga kunagi sai näpuharjutuseks progretud vidin, mis peale igat sessi checkib värskelt mängitud käed üle ja kribab notedesse millega vastased preflop AI lähevad ja jagab efektiivsed stackid deepideks ning shortideks:
                    Deep: AKo(3), 99(2), KK(2), AQo(1), 7Qo(1)
                    Short: AA(2), KK(1), QQ(1)
                    Sulgudes on arv, kui palju on taolist asja juhtunud. Mina saan tihti abi sellest.
                    Isiklikult ei pea ma microt sugugi mitte nitilandiks vaid pigem callin QQ-ga lightilt maha. Tihti vaatab Ax vastu.
                    Kust sellist programmi saab?:D

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                      Tihti vaatab Ax vastu.
                      13/9 vend nüüd küll Ax nuppe pre ei tee, olgu või NL10.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        13/9 vend nüüd küll Ax nuppe pre ei tee, olgu või NL10.
                        Ok 13/9 vend tõesti mitte. Sry, ma pisut 6-maxilikult meelestatud.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #13
                          Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Kust sellist programmi saab?:D
                          Ise kribad. Kesktasemel teadmised PHP-st ja PgSql-ist on vajalikud.

                          Comment

                          • Ämmapets
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 171

                            #14
                            Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                            Ühesõnaga pead põhimõtteliselt poole kohaga itimees olema
                            Aga selline vidin huvitaks mind ennastki.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #15
                              Re: NL 10, kas PF tasub QQga 4bettida?

                              Tartu ülikoolis matemaatikainstituudis on võimalik õppida SQL-i ja PHP-d, lisaks veel palju-palju muud

                              Lisaks: http://w3schools.com/

                              pealehakkamise küsimus vaid.

                              Comment

                              Working...