NL-50 JJ vs kehtetu baluga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-50 JJ vs kehtetu baluga

    Vastane 20 käe järel 38/19/1,5. Millegi erilisega silma pole paistnud.

    Stäki suurusega ärge nussige palun. Turni bet oleks võinud muidugi suurem olla isegi, aga kas turnis foldiksite või võtaksite mõne teise liini? Mis kätt siin biitida võiks kui on üldse mõni käsi, millest me ees võiks olla.


    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 747641
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $5.90
    Hero (CO): $25.00
    BTN: $25.15
    SB: $51.60
    BB: $34.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with J J
    1 fold, Hero raises to $1.50, 2 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 4 2 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.00, BB calls $2

    Turn: ($7.25) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.00, BB raises to $8
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: NL-50 JJ vs baluga?

    Blabla, kohe kirjutan uuesti, vaatasin et fd completes.

    Arvan, et loose-passive fishi selline line on küllaltki tugev ja callides hakkaksime liigselt herocallima passiivse mängija vastu. Ta range vastu oleme minu silmis liiga tihti taga, et siin shippida.
    Ehk tal on siin kindlasti juhtudel 88-TT, kui suurem osa range moodustub ja kaldub siiski sellele, kus oleme way behind.
    Last edited by -andres-; 11.06.10, 00:09.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #3
      Re: NL-50 JJ vs baluga?

      Raiseda ei näe mõtet, fold on liiga nõrk. Calliks turni, fish pean ainult 20%? bluffima, et see kasumlik oleks. Riveri checkiks järgi ja beti korral sisetunde järgi otsustaks, kas callida või foldida. Väike bet tähendab nõrkust ja calliks kindlasti, kiire shove tähendab ka üldjuhul bluffi, aga kui ta paar sekundit viivitab ja shoveb/betib suurelt, siis foldin. Kui river on A, 3, 6 või ruutu, calliks ainult väga väikese beti (rohkem info mõttes, et millise käega keskmine fish nii mängib ja oddside pärast).

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4
        Re: NL-50 JJ vs baluga?

        call turn, calli või valuebeti river

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: NL-50 JJ vs baluga?

          baluga ei kehti muideks sellel boardil

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #6
            Re: NL-50 JJ vs baluga?

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            baluga ei kehti muideks sellel boardil
            miks?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

              paardund pakun

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                Minraise Callin ja kui river pole insta pot siis callin ka riveri.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  paardund pakun
                  paardunud boardil kehtis küll imo.

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                    All in!

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #11
                      Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                      Algselt postitas H2O Vaata postitust
                      All in!
                      go go go!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #12
                        Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                        Algselt postitas H2O Vaata postitust
                        All in!
                        Kogud poste või mismõttega Sa üldse strateegia teemadesse postitad?

                        Comment

                        • chrosmos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 340

                          #13
                          Re: NL-50 JJ vs kehtetu baluga

                          probleem selles, et sellisel boardil ootaks fishilt bluff/raiset just flopis, tripsiga ta calliks tavaliselt.

                          aga turnis võis tulla talle lollakas inside kokku või siis tahab miinimum tõstega riveris rohkem sisse panna oma tripsiga.

                          tahaks foldida

                          Comment

                          Working...