Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Ma küsiks vastu, et edukas on see inimene kelle silmis või millise riigi silmis, või äkki pigem iseenda silmis? Kui sosssepast ehitaja saab soomes telliseid vedades 10x rohkem palka, kas ta on siis edukas inimene? Soomlase jaoks oled sa nagunii üks mõtetu orjatöölisest immigrant, kuigi endale võib tunduda, et nüüd oled hirmus kõva mees ja käid seda siin ka kõigile kuulutamas. Ja paljud usuvadki.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Comment