Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Omad +sid, -ed igalpool sellele vist ei saa keegi vastu vaielda.
Ise leidsin ka ka muidu normaalse töö aasta tagasi ja hakkasin päris arvestatavat palka saama. Kuskil 9k-10k oli alati kindel. Ja mida tegid arstid. Keelasid mul töötamise. Et allergiaga ei saa teha sellist tööd. Ma seletasin neile, et mul pere ja maksud vaja maksta. Nalja teete või ? Tööl kästi päevapealt teha lahkumisavaldus. Viimaseks palgaks jäi 1k euri nende poolt. Võtsin ka käbe juristi ja konsulteerisin ja tegin kaebuse nende arstide kohta. Asja uuriti 2 kuud. Mulle helistati igapäev ja küsitleti mind. Ja peale 2 kuud tuli kõne, et: Meie ei saa midagi teha, kui mingi probleem siis pöörduge kohtusse. lmao. Leiti, et tehtu vigu nende arstide poolt. ( päris palju tegelt ) aga nemad ei saa enam midagi teha. Seega Eestis töötamine mul vägapaljudel ametitel keelatud.
Omad +sid, -ed igalpool sellele vist ei saa keegi vastu vaielda.
Ise leidsin ka ka muidu normaalse töö aasta tagasi ja hakkasin päris arvestatavat palka saama. Kuskil 9k-10k oli alati kindel. Ja mida tegid arstid. Keelasid mul töötamise. Et allergiaga ei saa teha sellist tööd. Ma seletasin neile, et mul pere ja maksud vaja maksta. Nalja teete või ? Tööl kästi päevapealt teha lahkumisavaldus. Viimaseks palgaks jäi 1k euri nende poolt. Võtsin ka käbe juristi ja konsulteerisin ja tegin kaebuse nende arstide kohta. Asja uuriti 2 kuud. Mulle helistati igapäev ja küsitleti mind. Ja peale 2 kuud tuli kõne, et: Meie ei saa midagi teha, kui mingi probleem siis pöörduge kohtusse. lmao. Leiti, et tehtu vigu nende arstide poolt. ( päris palju tegelt ) aga nemad ei saa enam midagi teha. Seega Eestis töötamine mul vägapaljudel ametitel keelatud.
Comment