Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
No autot eelistan igakell bussile, trammile ja trollile (seda nii linnas kui ka maanteel) aga taksot ma ei nimetaks ühistranspordiks.
No autot eelistan igakell bussile, trammile ja trollile (seda nii linnas kui ka maanteel) aga taksot ma ei nimetaks ühistranspordiks.
Comment