Re: majanduse offtopic
Ei poolda SDE lähenemist. Lihtsalt mulle meeldib kui osatakse säästa, mitte iga viimast senti ära kulutada ja veel juurdegi otsida tuleviku arvelt. Siinkohal muidugi on erandeid mille jaoks tulebki võlgu võtta kui see tulevikus kiiremini tagasi toodab. Nõus, et riik ei ole ettevõte, aga effektiivne majandamine on mõlema puhul eluliselt oluline faktor konkurentsis püsimiseks.
Ei poolda SDE lähenemist. Lihtsalt mulle meeldib kui osatakse säästa, mitte iga viimast senti ära kulutada ja veel juurdegi otsida tuleviku arvelt. Siinkohal muidugi on erandeid mille jaoks tulebki võlgu võtta kui see tulevikus kiiremini tagasi toodab. Nõus, et riik ei ole ettevõte, aga effektiivne majandamine on mõlema puhul eluliselt oluline faktor konkurentsis püsimiseks.

Comment