Re: majanduse offtopic
Priva, sõltub sellest, kas sul on autoostu raha olemas ja kas rahale on paremat kasutust võimalik leida kui 5-6% p.a.
Üldiselt kasko on kogu võrrandis paljuski võtmetähtsusega. See "up to €50 kuus" on üsna meelevaldne. Ülemise otsa võimsamatel autodel on aastane kasko 10-15% auto turuhinnast vahel. Kui sinna liiisnguintressi otsa paned, siis sisult 20% p.a. oleks soodsam välja osta. Aga siis ei tohi autot puu otsa sõita.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Üldiselt kasko on kogu võrrandis paljuski võtmetähtsusega. See "up to €50 kuus" on üsna meelevaldne. Ülemise otsa võimsamatel autodel on aastane kasko 10-15% auto turuhinnast vahel. Kui sinna liiisnguintressi otsa paned, siis sisult 20% p.a. oleks soodsam välja osta. Aga siis ei tohi autot puu otsa sõita.
ja 
Comment