Re: majanduse offtopic
Firma tegemine maksab ka midagi, täpset summat ei tea, aga mõnisada tuleb lõivudeks tasuda. Seetõttu tõenäoliselt kantaksegi üles aruanne, et majandustegevust ei toimunud ja kõik. Palju odavam kui selle juba makstud raha tuulde laskmine. Endal ka üks selline passiivne firma.
Firma tegemine maksab ka midagi, täpset summat ei tea, aga mõnisada tuleb lõivudeks tasuda. Seetõttu tõenäoliselt kantaksegi üles aruanne, et majandustegevust ei toimunud ja kõik. Palju odavam kui selle juba makstud raha tuulde laskmine. Endal ka üks selline passiivne firma.
Comment