Re: majanduse offtopic
Maal üldiselt toodetakse midagi,aga linnades on suurem osa töödest seotud vahendamisega.Kui aru saadaks,et see ei ole võitja kel surres kõige rohkem asju on,jääks enamus vahendajatest tööta.Aga niikaua,kui hüsteeriline tarbimine jätkub,on kõik vanaviisi.Edit:Kuna enda teenistus tuleb ka suuremas osas linnarahva käest ei ole mul iseenesest selle vastu midagi.
Maal üldiselt toodetakse midagi,aga linnades on suurem osa töödest seotud vahendamisega.Kui aru saadaks,et see ei ole võitja kel surres kõige rohkem asju on,jääks enamus vahendajatest tööta.Aga niikaua,kui hüsteeriline tarbimine jätkub,on kõik vanaviisi.Edit:Kuna enda teenistus tuleb ka suuremas osas linnarahva käest ei ole mul iseenesest selle vastu midagi.
), auto, meelelahutuslik pokkerimäng või haiglavõrgu olemasolu. Viimaste eest olen nõus ka palju rohkem maksma, kui leivapätsi eest, seega on need isegi suuremad väärtused minu jaoks.
Comment