Re: majanduse offtopic
ma olen ise teatud põhjustel selle vastane, aga peamine point on selles, et see on riigi seisukohast strateegiline otsus. ja tuleb mõelda väga majanduslikult. palgaarmee on numbrites kallim, aga inimeste haridustee pooleli jäämine/töökoha kaotus/aja raiskamine on suurem -ev. aga eks ta on 50/60 - üks asi on emotsionaalne ja teine asi ratsionaalne. emotsionaalselt olen vastu, ratsionaalselt poolt. ja ise pole käinud kaitseväes, olin alternatiivis ja väga rahul ehk siis, kui ei meeldi, saab alati ära nihverdada.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment