Re: majanduse offtopic
Ma olen kuulnud, et nad riietuvad jänesteks ja teevad siis kaheksaid ja muid pettemanöövreid metsas ja söövad ainult männikoort ja okkaid. Teine tiim katab neid mändideks ja kaskedeks riietatutana ning nendevaheline side käib vilekeeles, et poleks raadio teel võimalik pealt kuulata.
Ma olen kuulnud, et nad riietuvad jänesteks ja teevad siis kaheksaid ja muid pettemanöövreid metsas ja söövad ainult männikoort ja okkaid. Teine tiim katab neid mändideks ja kaskedeks riietatutana ning nendevaheline side käib vilekeeles, et poleks raadio teel võimalik pealt kuulata.
Comment