töö juures pornot ei vaata, seega ette hüppavaid reklaame ei esine ja need mõned reklaamid kuskil nurgas reeglina ei häiri. jäi silma lihtsalt täna see
Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?
Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.
Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?
Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.
Hiljaks oled jäänud ilmselt
Vaata kohtutäiturite oksjoneid varad.ee Sealt võib päris odavalt kv saada
Iseenesest idee on hea sest aktsiad on juba meeletult kalliks läinud ja riski/tulu suht ei tundu enam üldse nii hea
Vanasti oli varad.ee veel parem sest kui pangast laenu ei antud siis 90% inimestest masu ajal polnud cashi. Nüüd saab ka panga finntseerimisga kahjuks seal osta
Kusjuures mu tutvusringkonnas on mitmeid tüüpe, kes lihtsalt ostavad kv kokku inv eesmärgil(üürida välja). Huvitav kas uus üürimull tekkimas, kui pooled tallinna korteritest on ostetud inv-ideega:)
Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?
Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.
Ma võtaks mingi kindla huviala, mis mind ennast ka vääga huvitab ning katsuksin selle ala peal kõik võimaliku selgeks teha- trendid, uued tehnoloogiad, teadussaavutused jne. Ning siis kui oled nagu kala vees antud teemas, siis hakkad nägema, mis on tõenäolised arengud antud alal tulevikuks ja võid teha investeeringuid sellest lähtuvalt.
Ma võtaks mingi kindla huviala, mis mind ennast ka vääga huvitab ning katsuksin selle ala peal kõik võimaliku selgeks teha- trendid, uued tehnoloogiad, teadussaavutused jne. Ning siis kui oled nagu kala vees antud teemas, siis hakkad nägema, mis on tõenäolised arengud antud alal tulevikuks ja võid teha investeeringuid sellest lähtuvalt.
Hetkel sööb tulumaks üürimise kasumlikkuse ära, kui mustalt üürid siis on profit though.
Ma 3 erinevat korterit Tallinnas üürinud. 1 tahtis sulas pappi, obv ei maksnud, teine juba maakleri juures tehingut tehes küsis naglalt, et "saad selgituseks panna ülekanne, et siis ei pea maksma" ja lasi iga kuu ülekandega kanda, nüüd kolmas korter firma nimel ja see ainukesena maksab tulumaksu.
Ma 3 erinevat korterit Tallinnas üürinud. 1 tahtis sulas pappi, obv ei maksnud, teine juba maakleri juures tehingut tehes küsis naglalt, et "saad selgituseks panna ülekanne, et siis ei pea maksma" ja lasi iga kuu ülekandega kanda, nüüd kolmas korter firma nimel ja see ainukesena maksab tulumaksu.
Tundub, et maksuametit eriti eraisikud ei koti.
Kui on hiljem probleeme, siis üürnik saab ähvardada maksuametiga. Kui keegi annab konkreetse vihje, siis maksuamet kontrollib küll.
Comment