majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1171
    Re: majanduse offtopic

    miks sul adblockerit ei ole?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #1172
      Re: majanduse offtopic

      töö juures pornot ei vaata, seega ette hüppavaid reklaame ei esine ja need mõned reklaamid kuskil nurgas reeglina ei häiri. jäi silma lihtsalt täna see

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1173
        Re: majanduse offtopic

        Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?

        Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1174
          Re: majanduse offtopic

          1-2 tuba. Euroremont.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #1175
            Re: majanduse offtopic

            Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?

            Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.
            Hiljaks oled jäänud ilmselt
            Vaata kohtutäiturite oksjoneid varad.ee Sealt võib päris odavalt kv saada
            Iseenesest idee on hea sest aktsiad on juba meeletult kalliks läinud ja riski/tulu suht ei tundu enam üldse nii hea

            Vanasti oli varad.ee veel parem sest kui pangast laenu ei antud siis 90% inimestest masu ajal polnud cashi. Nüüd saab ka panga finntseerimisga kahjuks seal osta


            Kusjuures mu tutvusringkonnas on mitmeid tüüpe, kes lihtsalt ostavad kv kokku inv eesmärgil(üürida välja). Huvitav kas uus üürimull tekkimas, kui pooled tallinna korteritest on ostetud inv-ideega:)
            Last edited by privador; 06.02.13, 14:03.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #1176
              Re: majanduse offtopic

              Hetkel on räigelt üüripindasid puudu ja hinnad läes, ei tundu mulli küll kuskil olevat.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1177
                Re: majanduse offtopic

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Kui teil oleks vaba raha nii €30-100K, siis mis te ilma teadmisteta sellega peale hakkaksite, eesmärgil oma varasid suurendada?

                Ma paremat plaani hetkel välja ei suuda mõelda kui uurida Tallinna kinnisvaraturgu, mitme toaga üürikatel kõige suurem minek ja osta 1 või mitu sellist üürikat ja välja üürida.
                Ma võtaks mingi kindla huviala, mis mind ennast ka vääga huvitab ning katsuksin selle ala peal kõik võimaliku selgeks teha- trendid, uued tehnoloogiad, teadussaavutused jne. Ning siis kui oled nagu kala vees antud teemas, siis hakkad nägema, mis on tõenäolised arengud antud alal tulevikuks ja võid teha investeeringuid sellest lähtuvalt.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1178
                  Re: majanduse offtopic

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ma võtaks mingi kindla huviala, mis mind ennast ka vääga huvitab ning katsuksin selle ala peal kõik võimaliku selgeks teha- trendid, uued tehnoloogiad, teadussaavutused jne. Ning siis kui oled nagu kala vees antud teemas, siis hakkad nägema, mis on tõenäolised arengud antud alal tulevikuks ja võid teha investeeringuid sellest lähtuvalt.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1179
                    Re: majanduse offtopic

                    codecci

                    kui sa mõtled kinnisvara soetamise peale inv. eesmärgiga, siis äkki hoopis Tartu?

                    Kinnisvara hinnad on odavamad, kuid üür on imo veidi kõrgem kui Tallinnas (ei mõtle high end kinnisvara).

                    Üüri ajab kõrgeks siis suur tudengite osakaal.

                    Elamiskõlbulike 2toaliste üür nt hakkab 300st. (ka ühetoalised tegelikult enam-vähem sama suurusjärk).
                    Last edited by karupoeg; 06.02.13, 16:06.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #1180
                      Re: majanduse offtopic

                      Hetkel sööb tulumaks üürimise kasumlikkuse ära, kui mustalt üürid siis on profit though.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1181
                        Re: majanduse offtopic

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Hetkel sööb tulumaks üürimise kasumlikkuse ära, kui mustalt üürid siis on profit though.
                        enamus eraisikutest vist ikka üürib jah mustalt.

                        Ise elan samas maja arendaja korteris, tema maksab küll tm tho. aga tegemist ettevõttega ka, kes ei saa endale mustalt sellist asja lubada.

                        kui ta 1-2 korterit ostab, siis vaevalt keegi väga küsima ka hakkab. maksed sularahas ja fine imo

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1182
                          Re: majanduse offtopic

                          Üürnikku peab hoolega valima. Lepingus juba kõik lemmikloomad ära keelama. Kindlasti veel häid pärleid.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1183
                            Re: majanduse offtopic

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Hetkel sööb tulumaks üürimise kasumlikkuse ära, kui mustalt üürid siis on profit though.
                            Ma 3 erinevat korterit Tallinnas üürinud. 1 tahtis sulas pappi, obv ei maksnud, teine juba maakleri juures tehingut tehes küsis naglalt, et "saad selgituseks panna ülekanne, et siis ei pea maksma" ja lasi iga kuu ülekandega kanda, nüüd kolmas korter firma nimel ja see ainukesena maksab tulumaksu.

                            Tundub, et maksuametit eriti eraisikud ei koti.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #1184
                              Re: majanduse offtopic

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ma 3 erinevat korterit Tallinnas üürinud. 1 tahtis sulas pappi, obv ei maksnud, teine juba maakleri juures tehingut tehes küsis naglalt, et "saad selgituseks panna ülekanne, et siis ei pea maksma" ja lasi iga kuu ülekandega kanda, nüüd kolmas korter firma nimel ja see ainukesena maksab tulumaksu.

                              Tundub, et maksuametit eriti eraisikud ei koti.
                              Kui on hiljem probleeme, siis üürnik saab ähvardada maksuametiga. Kui keegi annab konkreetse vihje, siis maksuamet kontrollib küll.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #1185
                                Re: majanduse offtopic

                                2 väärt artiklit:





                                in b4 "inno ja irja hahahah, lololol" - inno oli ja on siiani eesti parim majandusajakirjanik.

                                Comment

                                Working...