Re: majanduse offtopic
Ma olen kah mõelnud, et kui võtta nendes edatabelites iga kooli nt. 100 parimat õpilast, kas siis oleks kah mingi vahe?
Ma olen kah mõelnud, et kui võtta nendes edatabelites iga kooli nt. 100 parimat õpilast, kas siis oleks kah mingi vahe?
Comment