Re: majanduse offtopic
Kui 5 milliga pääseb, siis on riik (maksumaksja) isegi kergelt pääsenud.
Üldse see nö. ühistranspordi laustoetamine on minu jaoks müstika:
Huvitav paljud mandrieestlased või turistid jätaksid Saaremaale minemata üksnes sellepärast, et ülevedu oleks praefusest näiteks kolm korda kallim?
Kui 5 milliga pääseb, siis on riik (maksumaksja) isegi kergelt pääsenud.
Üldse see nö. ühistranspordi laustoetamine on minu jaoks müstika:
Huvitav paljud mandrieestlased või turistid jätaksid Saaremaale minemata üksnes sellepärast, et ülevedu oleks praefusest näiteks kolm korda kallim?
Comment