Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Minu vanaisa tuli üsnagi sõja alguses natside ukrainlasest sõjavangina Eestisse ja minu vanaonu oli hitlerjuugend (1925. aastal sündinud). Alguses oli neil omajagu ütlemist and shit, eelkõige vanaonu poolt, aga lõpuks õppisid ikka üksteist aksepteerima. See sitt, mis praegu toimub veel enne uue Riigikogu ametisse astumist on aga minu jaoks üle mõistuse. Hirm paistab lihtsalt liiga suur olema.
Algselt postitas ristijeesus
Vaata postitust
Minu vanaisa tuli üsnagi sõja alguses natside ukrainlasest sõjavangina Eestisse ja minu vanaonu oli hitlerjuugend (1925. aastal sündinud). Alguses oli neil omajagu ütlemist and shit, eelkõige vanaonu poolt, aga lõpuks õppisid ikka üksteist aksepteerima. See sitt, mis praegu toimub veel enne uue Riigikogu ametisse astumist on aga minu jaoks üle mõistuse. Hirm paistab lihtsalt liiga suur olema.
Comment