Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1471
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Jep siuke artikkel oli. Imo on ka nende pea veits pakul ju kui kommentaarium sodi täis.
    Nüüdseks on see artikkel müstilisel kombel ära "kaotatud" või olen mina igasuguse guugeldamise oskuse minetanud?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1472
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Nüüdseks on see artikkel müstilisel kombel ära "kaotatud" või olen mina igasuguse guugeldamise oskuse minetanud?
      Do u even google?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1473
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Ja needsamad "ajakirjanikud" lausa karjusid Charlie Hedbo tulistamise puhul sõna- ja väljendusvabaduse toetuseks. Kõike võib naeruvääristada, kõike võib mõnitada.....
        Njah, mis lubatud Jupiterile, pole härja asi kobiseda, künna, raisk!

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #1474
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Oi kui hea: http://nihilist.fm/las-ma-sildistan-sind-nats/

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1475
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Tegelikult, kotkas, paned nihilistis piiramatut sõnavabadust kasutava vaimugeeniuse lingi siia? Ja sa leiad, et tegu mingi erilise šedöövriga. Tegelikult? Tase.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #1476
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Ega sul peas mõnda mõra ei ole, Ristijeesus? Et sõnavabaduse kontekstis neile kahele episoodile võrdusmärk vahele tõmmata, peab väikse mõraga olema.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1477
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Ma pole mingeid märke tõmmanud. Sõnavabadus kas on või ei ole. Pärast hiljutisi valimisi tundub, et ei ole. Mina olen mõraga, sina ei ole...Kes ütleb?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1478
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Tundub, et nii kaua on sõnavabadus kuni sa piirdud lubatud sõnavõttudega :D Cmon ei ole ju reaalne, et selle pärast, et ühe artikli all oli mingi väidetav viha õhutamine, et siis peab just kõik artiklid, mis ühte kindlat poliitilist parteid puudutavad ära märgistama ja kinni mätsima igasuguse tagasiside, mis tulla võib?
                  Milleks siis moderaatorid on, milleks on "teata sobimatust kommentaarist" funktsioon?
                  Ma võiksin ju siis samast loogikast lähtudes pommitada mõne muu suvalise erakonna artiklit igasuguse anonüümse vihaõhutamisega ja kas pannakse kõik artikli kommid kinni, mis puudutavad seda erakonda edaspidi? Ei saa loogikast aru TBH.
                  Mis annab õiguse neile niimoodi erandeid teha ja valida, keda tohib kommenteerida ja keda mitte? See ei ole õige!
                  Last edited by Vandalar; 09.03.15, 18:00.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1479
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Minu ilmselge rumalus.

                    Antud artikli puhul on ainult lubatud registreeritud kommenteerimine ja lausa ime, et lausa 3 neist on saanud üle 1000+ plussi, ehk ühel pool on nende peale kokku 3345 plussi ja teisel pool 185 miinust. Erakonna väiksust arvestades peaks igasugused nö. Kutserid kuubis ja kus kurat ja millal iganes veel enamat olema.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1480
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      See ei ole õige!
                      Samuti karjusin mina kui mind, kaigas käes (ja mõningaid teisi) Võrus nõukogude sõjaväeosa ründamise pärast kgbsse tõmmati. Huvitav mida kotkas ja pastilaa siis karjund oleks. Slava Velikomu Sojuzu?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1481
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Ok, ma ei taha siin foorumis rohkem võimelda- ma olen nats, nats ehk rahvuslane, kellele on oluline selle pisikese, alla miljonilise rahva säilimine. Mu ema-isa olid eestlased, sündinud eelmise vabariigi ajal, kasvasid üles Pätsi ajal, elasid üle Stalini, Breznevi...
                        Poh, Kotkas ja Pastilaa teavad paremini kuidas asi käib meite maal.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #1482
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Mis annab õiguse neile niimoodi erandeid teha ja valida, keda tohib kommenteerida ja keda mitte? See ei ole õige!
                          Tegemist on ettevõttega, kes oma kodulehega võib teha mis iganes tahab. Kui ei meeldi, siis osta ekspress grupi aktsiaid ja aktsionäride koosolekul tee lärmi. Mõnel inimesel reaalsustaju täiesti ära kadunud vist. Kotka postid on ka :( viimasel ajal.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1483
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Viha õhutamine on tegelikult kah selline toiming, mis õhutab viha. Et päriselt läheb inimestel sitt keema ja nad hakkavad jama korraldama. Piisas suht väikesest vihaõhutajate grupist, kui asi lõppes pronksiööga.

                            Ma ei tea, palju te olete reaalselt sellist natsipromo lives kuulanud, see paneb nii kiiresti katuse sõitma ja raske on ennast kontrollida. Parem juba eos välja juurida.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1484
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              Tegemist on ettevõttega, kes oma kodulehega võib teha mis iganes tahab. Kui ei meeldi, siis osta ekspress grupi aktsiaid ja aktsionäride koosolekul tee lärmi. Mõnel inimesel reaalsustaju täiesti ära kadunud vist. Kotka postid on ka :( viimasel ajal.
                              See, et sul ettevõte on, ei tähenda, et sa võid ebaõiglane olla! Su ettevõte ei ole riik riigis! Nii võiks igaüks omale ettevõtte teha, kui nutsu on ja siis oma seadusi rakendada ja õigustada, et tegu on ju ettevõttega! LOL sulle endale. Ma teen ka ettevõtte ja kirjutan mida tahan ja siis kustutan suvaliselt iga kommentaari ära, mis mulle ei meeldi.... no näiteks kustutan kõik kristlaste kommentaarid ära, või nt. muslimite kommentaarid või nt. mulle ei meeldi Keskerakonna valijad ja ma kustutan nende kommentaarid ära - ma olen ju eraettevõte LOL! Mis järgmiseks? Eraettevõte, mis aksepteerib ainult õige nahavärviga inimeste kommentaare, ainult nende kommentaare, kes mahuvad ühte kindlasse ja sobivasse kasti? Mine mees kukele oma eraettevõttega- see ei anna sulle mingit kuradi õigustust.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1485
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Samuti karjusin mina kui mind, kaigas käes (ja mõningaid teisi) Võrus nõukogude sõjaväeosa ründamise pärast kgbsse tõmmati. Huvitav mida kotkas ja pastilaa siis karjund oleks. Slava Velikomu Sojuzu?
                                tubli. ausalt. aga nüüd katsu mõelda ja edasi areneda koos ühiskonnaga. on aasta 2015

                                Comment

                                Working...