Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #1336
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    privador jäid oma valimise gambooliga plussi?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1337
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Lõpuks ometi Luisa Värk võitis midagi :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #1338
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Peaks plussis olema. Mõned kombod havisid, kus kaalukeeleks sai irl 16+ kohta. Arvasin, et irl võtab jõuga 16 kohta vaadates, kui palju kaanenagusi neil oli. Ladõnskaja, Aunaste jne kõik havisid samas kui Purgad, Michalid jt võtavad oma...
        Üllatav oli ka ekre 3+ numbrite hea esinemine, aga seal ma olin neutraalne
        Praegu vaatan esinumbreid üle...Esimesena, kes silma jääb on mustamäelt KE Sarapuu, kes ei suutnud esinumbrina midagi teha
        Last edited by privador; 01.03.15, 23:12.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1339
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          BARBI-JENNY PILVRE-STORGARD võttis oma 900 häält ära ikka!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1340
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            Alles mõned päevad tagasi Indrek Saar praalis, et sotsidel ka reaalsed võimalused valimised võita. Vähemalt see panus läks pihta, et SDE edestab IRL-i.
            Ilma temata oleks sotsid raudselt rohkem hääli saanud.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1341
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Nyyd vaja loota, et kolmanda lapse 300 ikka jõusse jääb reformi lubadusena. Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid. ise seekord panin hääle Vabaerakonnale. ref+sots+vaba või siis irl laseb kõrvad lonti ja tehakse ref+irl+vaba. Muud kombod juba ebatõenäolised imo.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1342
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                Nyyd vaja loota, et kolmanda lapse 300 ikka jõusse jääb reformi lubadusena. Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid. ise seekord panin hääle Vabaerakonnale. ref+sots+vaba või siis irl laseb kõrvad lonti ja tehakse ref+irl+vaba. Muud kombod juba ebatõenäolised imo.
                jep 2016 tuleb rahasadu rahvale :) Garanteeritud. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis hakkab raha sisse tulema ustest ja akendest. 2019 saame juba hakata erakonda otsima, kes sellele rahasajule lõpu teeks kiirelt.




                ######Eesti kui uus põhjamaa
                Last edited by VisaHing; 02.03.15, 08:04.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1343
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1344
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...
                    +1

                    Aunaste tahab kohast loobuda. Enda sõnul: '' Mul pole kunagi poliitika vastu huvi olnud. '' heh normaalne konn

                    '' Tulin kandideerima, sest Urve Palo kutsus. ''

                    IRLi kuuluv teletäht Maire Aunaste, kes kogus valimistel uustulnukana 676 häält ja pääses selle tulemusega riigikokku, teatas täna öösel sotsiaalmeedias, et kavatseb oma kohast loobuda.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1345
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Kokkuvõtvalt - hea et niigi läks. Peamine, et KE ei võitnud. Vabaerakonna üle eriti hea meel - loodetavasti suudavad kõva häält ka teha ja valitsusse ka + hoolimata väikseimaks osapooleks olemisest oma ka läbi suruda. EKRE hääli oleks loomulikult pigem IRLile eelistanud (kuna EKRE esindab niikuinii kõike negatiivset IRLis). Selle kambaga koalitsiooni niikuinii õnneks keegi ei taha teha. Kui nad 4a opositsioonis seakisa teevad, siis muidugi pööbli hääli tuleb jälle juurde...
                      kooseluseadusega nüüd kellad muidugi.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #1346
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Palju õnne kõigile, kes kindlalt edasi valisid.
                        +1

                        Selle uudisega seoses:
                        Loetud tunnid pärast valimistulemuste avalikustamist saatis riigikogu kantselei VEB Fondi uurimiskomisjonis käinud ja ütlusi andnud inimestele laiali pöördumise, kus päriti, kas asjaosalised on ikka nõus, et nende komisjonis väljaöeldu jõuaks avalikkuse ette.




                        Siis veel üks uudis, mis olnuks ehk paslikum avaldada kuu aja pärast (1. aprillil):
                        Kaitseminister Sven Mikser andis endisele peaministrile Andrus Ansipile pikaajalise panustamise eest riigikaitse ülesehitamisse kaitseministeeriumi I klassi teeneteristi.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1347
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          erp - KE või RE ?

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1348
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            erp - KE või RE ?
                            Mis üritad vaimukas olla või mida?

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1349
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              ei olnud plaanis või ma ei saa su lausest aru....

                              oli mõeldud suht lihtsa küsimusena, kas RE või KE ? isegi põhjendusi ei tahtnud teada.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #1350
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Selge, sa siis lihtsalt pole regulaarselt lugenud seda varasemat vestlust siin.

                                Comment

                                Working...