Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Ma kardan, et keegi ei usu sind Kotkas1000 kuna Reformierakond on teinud inimestele sellise ajupesu, et nad arvavad, et vasakpoolsed = Kreeka pankrot, venestamine, maha müümine, neegrid, Eesti häving jne...
Inimestele tulebki ajalugu selgeks teha kuna ilma ajaloota inimesed arvavad, et vasakpoolsed on just need halvad.
Naljakas on ka see, et Kreeka võlakoormuse % kasvas tänu parempoolsetele erakondadele. Parempoolsed olid Kreekas kogu aeg võimul ning nüüd kui Kreeka on pankrotis. Peale seda said (eelmine kuu) vasakpoolsed võimule. Kas nüüd süüdistame vasakpoolseid erakondasi, kes olid terve see aeg opositsioonis, et Kreeka läheb pankroti tänu teile?
Iirimaal olid parempoolsed samuti võimul. Hispaania ka(uus peaminister on viinud kõvasti laenukoormuse kõrgele). Itaalias ka - Silvio Berluscon ning asi lõppes sellega, et tuli panna tehnokraat peaministriks kuna muidu oleks asi väga halvasti lõppenud.
Faktid on faktid.
Ma kardan, et keegi ei usu sind Kotkas1000 kuna Reformierakond on teinud inimestele sellise ajupesu, et nad arvavad, et vasakpoolsed = Kreeka pankrot, venestamine, maha müümine, neegrid, Eesti häving jne...
Inimestele tulebki ajalugu selgeks teha kuna ilma ajaloota inimesed arvavad, et vasakpoolsed on just need halvad.
Naljakas on ka see, et Kreeka võlakoormuse % kasvas tänu parempoolsetele erakondadele. Parempoolsed olid Kreekas kogu aeg võimul ning nüüd kui Kreeka on pankrotis. Peale seda said (eelmine kuu) vasakpoolsed võimule. Kas nüüd süüdistame vasakpoolseid erakondasi, kes olid terve see aeg opositsioonis, et Kreeka läheb pankroti tänu teile?
Iirimaal olid parempoolsed samuti võimul. Hispaania ka(uus peaminister on viinud kõvasti laenukoormuse kõrgele). Itaalias ka - Silvio Berluscon ning asi lõppes sellega, et tuli panna tehnokraat peaministriks kuna muidu oleks asi väga halvasti lõppenud.
Faktid on faktid.
Comment