Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1321
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Saab põnev olema kelle uksele reform esimesena koputab.
    REF+SDE+EVA

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1322
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      REF+SDE+EVA
      +1, kuigi VEK peaks õige variant olema.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #1323
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        KESK+IRL+EKRE+EVA

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #1324
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Nagu nad seda varem teinud poleks.
          Põhimõtteliselt this, samas loodan, et ref ei suvatse seda siiski teha.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #1325
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
            KESK+IRL+EKRE+EVA
            Ma ei näe kuidagi, et EKRE siia punti sobiks. Teised veel.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1326
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Esialgu tuleb siiski ühest väikesest IT probleemist üle saada, ehk kuidas 7,7%-st saab 24,6% või vastupidi, kuidas 37,5%-st saab 27,8%.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #1327
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kas kuskil on juba tabelit, et mis tulemus oleks olnud ilma e valimiseta?

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1328
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Aunaste hävis...see nüüd küll üllatus...õnneks unibet ei lasknud mul max bette teha...
                  Tundub, et Võru bussijaamas pirukate müümine ei läinud asja ette.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #1329
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
                    sulling on täitsa hea piff. näeb irl palju kenam välja kui fotodel ja lõhnab hästi. valiks isegi.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1330
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Tahaks ka Siret Kotka mobiilinumbrit.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1331
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #1332
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Tundub, et Võru bussijaamas pirukate müümine ei läinud asja ette.
                          No teada oli, et IRLi ootab langus, aga et kohati nii hull, et ringkonna esinumber jääb alla 1000 hääle...

                          Kõik need pardid on ka suur loto, mõned lendavad ootamatult hästi (Talvik, Purga), mõned mitte. Mul on tädi aidanud korraldada Aunaste kirbuturge Pärnus ja tema on ka rääkinud üsna ülivõrretes Aunastest, pluss need suured tuurid Kagu-Eestis, mis IRL Aunastega tegi ja mida ka Pealtnägijas näitas. Väga eepiline läbikukkumine.

                          Pea samas mastaabis on tegelt ka sotside häving ja eriti see, et nemad kaotasid rohkem toetust kui Reform. Tänu sellele, et sotside jaoskonnas hääletajate toetus jäi ka nii madalaks, siis see e-häälte võltsimise kahtlus ka langes tugevalt.

                          Alles mõned päevad tagasi Indrek Saar praalis, et sotsidel ka reaalsed võimalused valimised võita. Vähemalt see panus läks pihta, et SDE edestab IRL-i.
                          Last edited by erplander; 01.03.15, 22:19.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #1333
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            IRLi suurimaks ämbriks sai ikkagi eelmiste valimiste "kodukulud alla". Kuna see puudutas 100% rahvast ja IRL ei osanud ka lõpuks nimetada ühtegi kodukulu mis langes. Viimases hädas hakkasid juba mobiiltelefoni hinnapakkette kodukuludeks pidama.

                            Muuseas Aunaste sai oma 600 häälega riigikokku.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #1334
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Savisaar on nagu rääkiv laip.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #1335
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Muuseas Aunaste sai oma 600 häälega riigikokku.
                                Sai, aga oodati 2k+ erakonna poolt

                                Ratas tegi ka tegelikult väga hea tulemuse raskes ringkonnas, kus Keski toetus suht väike
                                Purga wtf
                                Yoko Alender-ta võiks vist 5 korda aastas erakonda vahetada saaks ikka 3k haalt katte
                                Europarlamendi pardid ei kaota hääli, mida ma eeldasin Paet vs Vakra Toom vs Stalnuhhin, kes oli aastaid olnud ida-viru kunn
                                Pentus-Rosimannus ja Michal mõlemad vaatamata skandaalidele sellised haaltesaagid. Saan aru, et nad on populaarse partei ringkonna esinumbrid aga siiski...

                                Comment

                                Working...