Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #571
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kohalikud valimisi ei saa väga võrrelda EP valimistega.

    mis kasu su valimisliidust on kui nad on võimul koos keskiga. v.a. siis kui see on sinu cup of tea muidugi

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #572
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Valisin Mart Helme, kuna EKRE-l on sümpaatseimad plaanid ja visioonid, nad näivad kõige soliidsemad ja põhimõttekindlamad, ei lähe kaasa teiste parteide tsirkusega jms. Muidugi on üksikuid asju, mis endalegi vastukarva nende puhul ja varem tundus ka noorem Helme liiga jäikade vaadetega, aga paistab, et ka tema on vahepeal küpsemaks saanud.

      Usun ka, et üsna tõenäoliselt saab Helme seenior enim hääli Kesklinnas, enam kui Kross, Anvelt ja Vitsut. Tänu tema häältele ületab EKRE lõdvalt ka valimiskünnise. Samas EKRE nimekirjas on soliidseid nimesid ka teistes linnaosades. Kusjuures foorumlane keiss on neil 4. kohal Kesklinna nimekirjas, ka suht ok kandidaat, kelle poolt hääletada :)

      Varem kartsin selle eks-rasvaliidu poolt hääletada, aga tegelikult ongi kõik nende endised tuulelipud kesikutesse ja sotsidesse üle jooksnud ja õhk nn poliitkarjeristidest täitsa puhas. Kuna EKRE-t ei toeta jõuliselt ka mingid Olari Taali sugused rahajõmmid, siis võib ka omajagu kindlam olla, et EKRE-st ei saa järjekordset Res Publicat.

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      valida tuleb neid erakondi, mis pääsevad volikokku. Muidu läheb su hääl Savisaarele.
      Kui sul on sellest pohhui, siis on parem üldse mitte valima minna.
      Ei lähe su hääl otse Eedikule, kui mõne nimekirja poolt hääletad, kes künnist ei ületa - see hääl jaotub VÕRDSELT kõigi volikokku pääsenud erakondade/nimekirjade vahel.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #573
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        sellesmõttes, et eedik saab neist häältest suurima osa.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #574
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          Valisin Mart Helme, kuna EKRE-l on sümpaatseimad plaanid ja visioonid, nad näivad kõige soliidsemad ja põhimõttekindlamad

          "Kui on must, näita ust!"
          "Tartu rahu järgne piir taastada!"
          jne...


          tõsiselt toetad/arvad, et head ideed?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #575
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Loe intervjuud ka ja ütle uuesti, et head ideed.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #576
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              Loe intervjuud ka ja ütle uuesti, et head ideed.
              Pole küll eriline poliitikahuviline aga peab tõdema, et seda intervjuud oli ikka päris huvitav lugeda.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #577
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Läks ka siis ennist 2 häält Mart Helme poolt. Niipalju kui ma kuulnud siis päris palju nö. protestihääli võivad nad koguda ja see on pikas perspektiivis ainult hea. Aga üldiselt jah, natsionaalsotsialistlike vaadetega inimestel kedagi muud hääletada pole ja näiteks soome puhul on sellised aktsioonid väga hea näitena, näiteks perussuomalaiset.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #578
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Intervjuust tundub, et inimene on valitsemiseks täiesti ebapädev, pigem siuke katsetajatüüp. Samas ei saa sellest ka mingeid põhjapanevaid järeldusi teha.
                  Last edited by Karelkorm; 16.10.13, 00:07.

                  Comment

                  • estdonk
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2011
                    • 450

                    #579
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Tegelikult ka andsite sellisele hääle? Või mingi peen huumor?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #580
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      ja näiteks soome puhul on sellised aktsioonid väga hea näitena, näiteks perussuomalaiset.
                      odav populistlik paremäärmuslus, mis on labane, primitiivne, ohtlik ja sisutühi. natsistlik arulage propagandap*sk, kelle valivad igal maal (austria, soome, norra jne) vihane lumpen, kellele muu sõnum kui primitiivne "oled must, näitan ust" kohale ei jõua. juhid on tihti kõige suuremad klounid/ lausa tülgastavad inimesed. kuidas see hea on? eeldades, et mõtleva ja intelligentse inimesega tegemist.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #581
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Helmex2 ja Keiss, enough said.

                        Comment

                        • mait47
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 192

                          #582
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuse liige Martin Helme avaldas Tallinna TV saates «Vaba mõtte klubi» arvamust, et Eesti immigratsioonipoliitikas peaks kehtima reegel «kui on must, näita ust».


                          Et siis Brüssel hakkab siia n**greid saatma, kes hakkavad siin rüüstama varastama ja vägistama.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #583
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            On ikka vennal julgust selliste väidetega lagedale tulla. Puhas rassist ju.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #584
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Kui must näita ust ...On täielik idiootne väide, aga sama idiootne on teha uksed pärani lahti, nagu paljudes Euroopa riikides.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #585
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                õnneks saavad elektroonilisel viisil hääletanud oma häält muuta.

                                Comment

                                Working...