Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.
äärmuslikud sallijad ongi tihti suuremad vihkajad kui need keda vihkajateks tembeldatakse, aga see tüüp seal videos on muidu natukene lihtne peast ja selliste üle nalja ei tehta
Sotsiaaldemokraatide esimees Sven Mikser teatas täna, et nemad ei lähe valitsusse, kuhu kuulub EKRE. SDE on välistanud koostöö ka Keskerakonnaga. Ka EKRE on varem öelnud, et nemad ei tee koostööd ei sotside ega Keskerakonnaga.
Ütlen siinkohal selgelt välja, et sotsiaaldemokraadid ei näe võimalust valitsuskoostööks EKREga, kelle sõnumid on üles ehitatud vaenu õhutamisele. Seda kinnitab veelkord EKRE esimehe Mart Helme soovimatus mõista üheselt hukka oma erakonna uue parlamendiliikme Jaak Madisoni natsismi õigustav mõtteavaldus. Sotsiaaldemokraatide osalusel sellist valitsust, kuhu ühe osapoolena kuulub EKRE, ei tule," kirjutas Mikser Facebookis.
--
Vaenuõhutaja on rääkinud. Kõik võivad valimatult EKRE vastu mida iganes üles kedrata, aga vihaõhutamisega on tegu üksnes siis, kui EKRE midagi nende kohta ütleb :)
Huvitav, miks sotsid pole hukka mõistnud üht oma kuulsaimat liiget – Johannes Vares-Barbarust?
Ja sama hästi võib ju hakata sõimama Ansipit (ikkagi NLKP palgaline ideoloogiatöötaja) Stalini kuritegudes.
Ma näen tegelikult väga selgeid hitlerlikke jooni sotside taskufüürer Mikseris endas.
äärmuslikud sallijad ongi tihti suuremad vihkajad kui need keda vihkajateks tembeldatakse, aga see tüüp seal videos on muidu natukene lihtne peast ja selliste üle nalja ei tehta
Kõik saavad muidugi aru, et tal teatud hälbed, aga äkki see ongi nn tolerastide ühine tunnus? Et nemad võivad oma hälbeid üha jõulisemalt ühiskonnale peale suruda, korraldada avalikke homoparaade, suruda hälbelise käitumise õpetamine õppekavadesse jne. Neid agressiivseid toleraste pole üksnes nn lihtsameelsete hulgas, neid on ka poliitikute ja eriti palju igat masti meedia- ja meelelahutustegelaste hulgas (nt Peeter Rebane).
Äkki siiski peaks kõigel sellel mingi piir ka kuskil olema. Võttes näiteks UK, mis on olnud juba kümnendeid üks kõige liberaalsemaid riike kõiksuguste hälvete suhtes, siis seal on hakanud meeletus koguses kõikvõimalikke pedofiiliajuhtumeid päevavalgele tulema: http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=222773
No küll sinus on palju viha. Päriselt kah vihkad nii paljusid asju? Ma saan aru kirglikest inimestest, aga selline pidev viha kamoon. Viimane homoparaad oli minuarust mingi 10 aastat tagasi, nad said oma poindi ära öeldud, lase olla nüüd. Äkki on sellise korra majjalöömise ihaluses tegemist mingi isikliku elu probleemiga? See lahendus ei tule tavaliselt väljastpoolt.
Loe neid ekre uudiste kommentaare, seal juba leidub selliseid lauseid, et Helme on juba softiks muutunud, kuna ei asunud jõuliselt kaitsma seda natsiavaldust jne. Pööravad niikuinii varsti omade vastu,viha jääb, objekt ainult muutub.
Pool riiki elatub riigipiiri tagant teenitavatest kopikatest, teine pool elab alla vaesusepiiri ning putinist tulenev oht suureneb iga päevaga. Aga meie riik kempleb selle üle, et kas kaks meest tohivad käest kinni hoida ja kas tuba võib olla seaduslikult kaka haisu täis või mitte. Populistlikud idioodid
No küll sinus on palju viha. Päriselt kah vihkad nii paljusid asju? Ma saan aru kirglikest inimestest, aga selline pidev viha kamoon. Viimane homoparaad oli minuarust mingi 10 aastat tagasi, nad said oma poindi ära öeldud, lase olla nüüd. Äkki on sellise korra majjalöömise ihaluses tegemist mingi isikliku elu probleemiga? See lahendus ei tule tavaliselt väljastpoolt.
Loe neid ekre uudiste kommentaare, seal juba leidub selliseid lauseid, et Helme on juba softiks muutunud, kuna ei asunud jõuliselt kaitsma seda natsiavaldust jne. Pööravad niikuinii varsti omade vastu,viha jääb, objekt ainult muutub.
Palju õnne, kui sa suutsid minu postitusest mingit meeletut viha välja lugeda.
Ja tõesti mine ja loe neid EKRE uudiste kommentaare, loe täielikult, mitte valikuliselt, saad veidi selgema pildi kogu ühiskonna arvamusest nii EKRE-sse kui ka nendesse, kes neid vägisi vastandada püüavad.
Need mis ma oma postituses Mikseri artikli viite all välja tõin, olidki sisuliselt teiste kommenteerijate tsiteeringud.
See teine pool (Maxi tsitaadi all) oli lihtsalt reaalse olukorra kirjeldus/tõlgendus ja näide milleni selline liigse liberastia pealesurumine ühiskonnas viia võib.
No küll sinus on palju viha. Päriselt kah vihkad nii paljusid asju? Ma saan aru kirglikest inimestest, aga selline pidev viha kamoon. Viimane homoparaad oli minuarust mingi 10 aastat tagasi, nad said oma poindi ära öeldud, lase olla nüüd. Äkki on sellise korra majjalöömise ihaluses tegemist mingi isikliku elu probleemiga? See lahendus ei tule tavaliselt väljastpoolt.
Loe neid ekre uudiste kommentaare, seal juba leidub selliseid lauseid, et Helme on juba softiks muutunud, kuna ei asunud jõuliselt kaitsma seda natsiavaldust jne. Pööravad niikuinii varsti omade vastu,viha jääb, objekt ainult muutub.
kõige halenaljakam on see, et ekre esindab kõike seda, mis meile ei meeldi putini "ühtse venemaa" juures. viha on võimas jõud. ekre klounid annavad nüüd parlamendis olles vene meediale kõvasti "tööd" ega saa ilmselt arugi, et see kõik tuleb eestile meeletu pasarahena tagasi. see võtskuvand võib rikkuda senise eesti kuvandi euroopa silmis põhjalikult.
Kõige halenaljakam on see, et SDE ja RE ja KE äärmiselt autokraatlike ja NLKP vaimus loodud erakondadena esindavad kõike seda, mis meile ei meeldi Putini "Ühtse Venemaa" juures. Viha on võimas jõud. SDE jt kartelliparteide klounid annavad nüüd parlamendis olles (koos Eesti kartellimeediaga) Vene meediale kõvasti "tööd" ega saa ilmselt arugi, et see kõik tuleb Eestile meeletu pasarahena tagasi.
Kõige suurem fopaa on see, et vana Helme nii loll on, et ei suutnud isegi näiliselt hukka mõista oma erakonnakaaslase postitust. Pole veel jõudnud ametisse astuda ja sihuke ämber. Uskumatu.
kõige halenaljakam on see, et ekre esindab kõike seda, mis meile ei meeldi putini "ühtse venemaa" juures. viha on võimas jõud. ekre klounid annavad nüüd parlamendis olles vene meediale kõvasti "tööd" ega saa ilmselt arugi, et see kõik tuleb eestile meeletu pasarahena tagasi. see võtskuvand võib rikkuda senise eesti kuvandi euroopa silmis põhjalikult.
ei maksa nii tõrjuv ka olla. Igal pool mujal Euroopas on samuti äärmuslikumad parempoolsed oma populaarsust mingil määral kasvatanud ja eks see oli senise liiga sotsiaalliberaalse poliitika tulemus. Kui rahvas näeb, et suund on teatud valdkondades liiga vasakule kaldu, siis tekivad juba mänguteooriast tulenevalt teise äärmusesse osalist populaarsust koguvad jõud. Ma küll ütleks, et demokraatia seisukohalt on EKRE esindatus pigem hea kui halb. Ja vene meedia kohta ütleks seda, et igasugu natsimöla Eesti kohta tuleb sealt nii või naa, hoolimata EKREst.
Püüan siin lihtsalt mõelda, et milles ikkagi see kartelliparteide ja nende toetajate meeletu viha EKRE vastu seisneb. Küllap on põhjus lihtsalt selles, et EKRE on kõige "vihasem" korruptsioonivastane erakond ja nüüd on kartelliparteidel selge, et endistviisi labaselt riiki varastada enam ei saa.
Kui varem kartelliparteid võisid mõelda, et valituks saades EKRE (ja Vabaerakond) muutuvad pehmemaks ja neid saab kergemalt ümber näpu keerata, siis eilses Foorumis selgus, et nii lihtne see siiski pole. Ja Martin Helme ei kartnud ka korra mainida ämma kappe, VEB fonde ja rollotamist, mille peale saatejuht Kuusk küll kiirelt ohkima hakkas ja teema mujale viis.
Püüan siin lihtsalt mõelda, et milles ikkagi see kartelliparteide ja nende toetajate meeletu viha EKRE vastu seisneb. Küllap on põhjus lihtsalt selles, et EKRE on kõige "vihasem" korruptsioonivastane erakond ja nüüd on kartelliparteidel selge, et endistviisi labaselt riiki varastada enam ei saa.
Sest nad on natsid, täpselt nii lihtne see ongi. Laseks enne Toobali, Tuiksoo ja Reiljani valitsust juhtima kui need inimesed.
Comment